Yeni Fotolarım:)(Yorumları Eksik Etmeyin Lütfen)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
    Konu Sahibi
Bu Kendi Tasarımım:DAlaçatı DönüşüAlaçatı Manzarası Ve Biz(Soldan Sağa:Asil[Dayı Oğlu],CoYoTe:D[Şimdi Daha Zayıfım Ama Olsun:D],Uğur[Teyze Oğlu],Gönenç[Teyze Oğlu]...)Çandarlı Sahilde Bir Cafe:)VEEEEEEEE Bir Photoshop Harikası:D(Kankamdan Çok İstedim Beni Böyle Yaptı...Ah Keşke Böle Olabilsem Yaa:()

 


CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
    Konu Sahibi
Bİ Kişi Bile Yorum Yazmamış..!!
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Güzel fotolar :) Spor yap biraz kardeşim:D

Son resim tepki görebilir :D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt