Yeni Forum Yazılımı Hakkında İlk Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
bi yönetici olarak bizi anladığın için teşekkürler halis:oke:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
:rica: sorun olduğu belli ve ilgileniliyor zaten sadece biraz sabretmek gerekiyor. 2 milyondan fazla üyesi olan siteyi bir gecede sorunsuz bir şekilde bambaşka temeller üzerine taşımak zaten kolay değil. Yinede kısa zamanda birçok sorun giderildi.

Hiçbiri yokken symbian vardı yani bu sitenin temelleri atılırken bile öncelikli hedeflerden biri bariz symbiandı. Çoğu kişi symbianın işletim sistemi olduğunu bile maxicepten öğrendi. Bu site bugüne kadar en çok symbiancılara kaynak olmul hizmet vermiştir. Kimse tutup symbian kullanıcılarını bir köşeye atmıyor Ozan abi ciddi anlamda ilgilenmiyor ama gereksizlerde falan açılan konulara bakıyorum bazı üyeler onların 2. plana atıldığını düşünüyor. Öyle birşey kesinlikle yok olamaz. Yakında kendimde androide geçeceğim. Ama bu kadar üyeyi kimse boşvermiyor. Sadece yöneticilerden bir bende symbian kaldığı için sorunu biliyorum. İlk başta sorun yoktu gayet hızlı ve güzeldi lakin son günlerde sorun olduğu açık. Sürekli sorunlar çözülüyor birşeyler düzeltiliyor arada aksaklıklar oluyor bu yüzden arıza çıktı sanırım. Ama admin ilgileniyor önümüzdeki günlerde her konuda daha iyi olacak bizlerde iyice alışmış olacaz sorun kalmayacak diye düşünüyorum.

Biz yöneticiler bile sorunlar yaşadık. Kimimiz yönetici görünmüyorduk ben şikayet kapatamıyordum mesela. Ama hepsi çözüldü kalanlarda çözülüyor :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve arslanla
haqanguven

haqanguven

Üye
Şuan Windows7 den yazıyorum sorun yok ama Windows 8.1 Blue de yorum yazamıyorum. bununla ilgilenecekmisiniz?

asigsasi

asigsasi

Üye
öncelikle şu beğeni onaylarını kaldırsanız nasıl olur. Çok sinir oldum :ehe

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Şuan Windows7 den yazıyorum sorun yok ama Windows 8.1 Blue de yorum yazamıyorum. bununla ilgilenecekmisiniz?
Evet araştırmalarımda Jquery ile Windows 8.1 arasındaki bir sorundan olduğunu gördüm ve yazılımdaki jquery sürümünü sorunun giderildiği son sürüme güncelledim, şimdi kontrol eder misiniz ? @haqanguven

• Beğen
Tepkiler: arslanla
0MG90

0MG90

Üye
Kendi açtığımız konuları arattığımızda son mesajı atan kişi yok bunu ekleyecek misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
asigsasi

asigsasi

Üye
Neyi kastettiniz anlamadım ?
beğen butonunua bastığımız zaman tekrar soruyor beğenmek istediğinizden eminmisiniz diye orada 2. bir onaya gerek yok

Son düzenleme:

colak85

Üye
Xenforo, vbulletin'e göre daha kullanışlı geliyor bana nedense,
Tebrikler iyi bir seçim olmuş

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Nextman
cyborg78

cyborg78

Üye
yaw yazmıcaktım baktım olucak gibi deqil, Yav arkadaş symbian demeden önce bi yazın telin adını cismini, hadiadını boşver yavaş diyonuy, siz telin orginal tarayıcısındanmı giriyonuz ? (o biraz yavaş çalışır onlar)
yoksam opera mini'mi opera mobil'mi yoksam uc browser'mi ?
Hayırlı günler, Symbian bi efsane okadar .d ;)

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Profil müziği olayı olacak mı yine?

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
e="Oğuzhan, post: 6495388, member: 1577575"]Profil müziği olayı olacak mı yine?[/quote]
Buyuk ihtimal olmayacak

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
beğen butonunua bastığımız zaman tekrar soruyor beğenmek istediğinizden eminmisiniz diye orada 2. bir onaya gerek yok

Böyle bir uyarı ve onay normalde yok, sayfa tam olarak yüklenmeden "Begen" butonuna basarsanız ( ki tarayıcınızdan tam olarak yüklenmedigi görülüyor tarayıcı çubugunda ) yani tüm javascriptler tamamen dolmadan basarsanız bu soruyu sorar, ya sayfanın tamamen dolmasını bekleyin ya da bu onaya basın.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve Buğra
Uhops

Uhops

Üye
Online/offline çok güzel olmuş :tşk:.
Şuan tek isteğim genel konu başlıklarına okundu olarak farzet butonu ama buna sadece ben ihtiyaç duyuyorum heralde :(
Ve s40 telefonlarda giren oldumu sorun var mı?

asigsasi

asigsasi

Üye
Böyle bir uyarı ve onay normalde yok, sayfa tam olarak yüklenmeden "Begen" butonuna basarsanız ( ki tarayıcınızdan tam olarak yüklenmedigi görülüyor tarayıcı çubugunda ) yani tüm javascriptler tamamen dolmadan basarsanız bu soruyu sorar, ya sayfanın tamamen dolmasını bekleyin ya da bu onaya basın.

internet bağlantım hızlı fakat sayfa bi türlü dolmuyor. opera mobil tarayıcım.
bu arada online offline güzel olmuş :tşk:

• Beğen
babaaamet

babaaamet

Üye
hiç beğenmedim.eskisi daha iyiydi.aradığımı bulamıyom.hiç olmamış hiiiç.bu yorumu düzenleyip yollamak bile on dakkamı aldı.neden bu zulüm,yazık deil mi bu insanlara.

• Beğen
Tepkiler: codblackops2, arslanla ve asigsasi
tnraksy

tnraksy

Üye
vb bırakılır mı ?

• Beğen
Tepkiler: arslanla ve asigsasi
Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
İlk zamanlarda çok sorun vardı bir mesaj gönderene kadar ölüyordum. Artık sorunların çoğu çözüldü. Cihaz: C3 00 Opera Mini 4.2 tarayıcımdan siteye erişebiliyorum ve sorunlar artık bayağı çözüldü.Bazen konu başlıklarına tıkladığımda beni ana bölümün 2. Sayfasına yönlendiriyor ve bildirimlere bakmak için çok fazla tıklamak gerekiyor.Bir de mobilden artık pm nasıl gönderiliyor.Bunların dışında sorunum yok bu tarayıcıda. Fakat opera mini 7.1 tarayıcısı ile siteye hiç bir şekilde erişemiyorum tarayıcı çubuğu yarısına kadar doluyor sonra ilerlemiyor. Onun dışında online/offline bence de güzel olmuş :alkis Ayrıca foruma yeni smileyler gelse bence güzel olur,ama eski smileylerde dursun :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve arslanla

darkness24

Üye
bayadır girmedim maxicep foruma görünce tuhaf oldum yanlış yeremi girdim dedim aynı isimde başka bi siteye yenilik hoş olmuş alışmak zaman alıcak ama değişiklik iyidir güzel olmuş beğendim yeni forumu (:

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt