Yeni Firmware Nokia 5800 RM-356 XTE 4.0 TR

Sponsorlu Bağlantılar

canerozogul

Üye
teşekkürler

kmlglc

Üye
Quick Office ve Rihanna service launcher Tr için yok arkadaşlar boşuna tekrar tekrar format atıp durmayın telefonlarınıza. Ben hackli v40 ın üzerine kurdum format falan atmadan, önceki kurulu programlara hiçbir zararı olmuyor sadece modifikasyonlu firmwarelerdeki sonradan konulan efekt vs. gibi şeyler gidiyor programlar çalışıyor. Menüye knetic scrolling gelmiş ama ben hiç sevmedim kendi adıma, menüde çoğu zaman 3-4 defa dokunarak açabiliyorum.. srolling özelliği yüzünden ya aşağı kayıyo ya yukarı bi türlü tuturamıyorum sanırım zincir takmam gerekecek parmağıma :)

blackhead

Üye
Quick Office ve Rihanna service launcher Tr için yok arkadaşlar boşuna tekrar tekrar format atıp durmayın telefonlarınıza. Ben hackli v40 ın üzerine kurdum format falan atmadan, önceki kurulu programlara hiçbir zararı olmuyor sadece modifikasyonlu firmwarelerdeki sonradan konulan efekt vs. gibi şeyler gidiyor programlar çalışıyor. Menüye knetic scrolling gelmiş ama ben hiç sevmedim kendi adıma, menüde çoğu zaman 3-4 defa dokunarak açabiliyorum.. srolling özelliği yüzünden ya aşağı kayıyo ya yukarı bi türlü tuturamıyorum sanırım zincir takmam gerekecek parmağıma :)

Ben gm735ten alışıkım bu kinetik olayına :)) o yüzden hiç zorluk çekmedim kaydırmada ve dokunmada. ancak asıl spb mobile shell yayınlansın bakın o zaman telefon telefon olacak :)))

undertaker00

Üye
bu arada bnm telefon pc suite modunda pcye bağlanmıo...

suatkah

suatkah

Üye
    Konu Sahibi
0573741 kodlu firmware yükledim. Quick Office uygulamalar içinde var...

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
bana nokiadan v50 yenı yazılım guncellemesı için mesaj geldi.v40 yapmak product kodu değiştirmiştim tekrar product kodu yuklememe gerek varmı

yasarbas

yasarbas

Üye
KARDEŞ KONU BAŞLIĞIN "Yeni Firmware Nokia 5800 RM-356 XTE 4.0 TR" BU AMA İÇİNDEN V50 DİYE ÇIKIYOR. ÇOK ÜZÜLDÜM XTE 4.0 TÜRKÇE İSTİYORDUM AÇIKÇASI. EĞER BUNU BULURSAN KONU AÇ LÜTFEN SAYGILAR..

yasarbas

yasarbas

Üye
Arkadaşlar sürüm sahte değil orjinal nokia çıkarmış. Ve nsu danda indirebilirsiniz saygılar..

Chipnokia

Üye
ben birşey anlaamdım kimisi diyorki bana mesaj geldi 5.0 çıktı diye
ben daha 4.0 kuramadım herşey tamam software felan güncel lakin bana ne mesaj geliyor üye oldugum halde, nede softwareden güncellemeyi kontrol ediyorum gık yok tekrar deneyin deyip duruyor deniyorum herseferindede aynı pc suitede bir sorun yok ama neden böyle anlamış degilim

danielcanatan

danielcanatan

Üye
nokıa software updaterde bendede çıkmadı ama sen telefona*#0000# yaz ordanda telefonun ile ilgili bilgiler yazar sonra seçeneklere tıkla ve güncelleştir yazar orda ordanda yaparsın güncelleştirmeni ama yazılan özelliklerden bazıları gelmiyor örneğin office programı falan ama yinede güzel bir sürüm.

atmel

Üye
teşekürler ustam

--------------- Ekleme ---------------

teşekürler usdtam

Üst Alt