yeni custom rom yükledim bluetooth açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
yeni custom rom yükledim bluetooth açılmıyor
arkadaşlar muiu rom yükledim telefonum galaxy mini pop plus sorunnsuz yükledim herşey düzgün yalnız bluetooth açılmıyor neden acaba bir yazılım eksikliğinden olabilir mi ?

NovaTR14

NovaTR14

Üye
O senden değildir. Romu nerden indirdin atarmısın ?

• Beğen
Tepkiler: szqn55
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Yazılımsal hata olabilir büyük ihtimal ile romdan kaynaklanıyordur.

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
cynogen mod yapmıştım fakat oraa oyle hata yaptı sonra miui rom indirdim herşey düzgün blutooth açılmıyor orjinal romundan bluetooth sistem dosyalarını yükledim yine olmadı romu galaxy mini pop plus türkiyeden indirdim

Samet.25

her custom rom sorunsuz değildir. yüklediğin romun bluetooth u calismiyodur çoğu romlarda var bu tarz hatalar

Samet.25

romdaki hatayi sen duzeltemessin illa duzelsin diyosan ya orijinal roma yada sorunsuz bi roma don

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
tamam teşekkürler peki kurdugum uygulamaları ve datalarını yeni roma nasıl taşıyabilirim

Samet.25

titanium backup programı ile uygulama larin yedeğini alirsin romu yukleyince titanium backup u yuklersin aldigin yedekleri oradan tasirsin

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Bencede stock roma dönmen mantıklı okuduğum kadarıyla sizin chipsete custom rom zor yapılıyormuş. Samsung Galaxy Ace s5830i ile aynı chipseti taşıyor yani bu chipsete kolay kolay sorunsuz rom yapılamaz.

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kardeşimarkadaşlar telefona custom rom yüklemiştim fakat bluetooth çalışmadığı için başka bir rom denedim recoveryden sonra ne yaptıysam çok ugraştım sonra da şebeke çekmez oldu ve sonra başka rom denedim telefon açılmaz oldu galaxy mini yazısı durup kalıyo tam 1 saattir duruyo farklı romlar denedim yine aynı şeyi yapıyo açılmıyo odinle yapmayı karar verdim kiesi kurdum odini de bu sefer download modda pcye tanıdatmadm sorun nedir full birick oldugunu sanmıyorum

NovaTR14

NovaTR14

Üye
doğru odin programını indirdiğinden emin ol sürüm sorunu olabilir. Kies kur. Tanımazsa tekrar gel. Eğer tanırsa sakın unutma recovery moda gir wipe cache, advanced>wipe dalvik cache, Mounts and storge> format system, format cache, format data yap advanced e gir ve Fix Permission yap. Sonra Download moda gir ve kurulum yap. Hep Temiz bir kurulum yaparsın hemde kurulumda sorun çıkmaz.

szqn55

szqn55

Üye
    Konu Sahibi
abi tamam herşeyi temizledim yapmaya çalıştım recovery de cwm den mound and storagede mound system /data ya basmıyo ya unmound yapamıyorum rom yüklüyo düzgün yüklendi yazıyo bi geri geldim mi e:cant mound storage filan yazı çıkıyo ne yapsam o yazı çıkıyo hiç bişe yapamıyorum resetledim olmuyo ya w7 de xp de denedim olmuyo kiesi 2 kez kurdum odini kurdum pc tanımıyo bilinmeyen aygıt yazıyor :( en sonda unroot zip yükleyebildim allahtan servise gönderdim garantiye :D

NovaTR14

NovaTR14

Üye
Tamam kardeşim :D

Üst Alt