Öneri yeni bir telefon

Sponsorlu Bağlantılar

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
yeni bir telefon
sa arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır bu siteyi takip ediyordum ve üye olmam bu güne nasip oldu yakın zamanda yeni bir telefon almayı düşünüyorum bütçe 1200 civarı istediğim telefonun tasarımı güzel olsun ince olsun. aklımda birkaç model var bunlar

-lg g 2
-sony xperia z1 compact
-sony xperia z

sizce hangisini seçiyim cevaplayanlara şimdiden çok teşekkürler

Son düzenleme:

Kerim.

Kerim.

Üye
G2-nexus5

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
yorumun için teşekkür ederim ama biraz ekran büyük olsun rahat oyun oynayayım kamera iyi olsun sizce

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
sana da teşekkürler ya note 2 ile discovery elite yi önerir misiniz ?

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
xiaomi Türkiye ye gelecek diye bi muhabbet başladı gerçekten öyle mi gelirse onu bekliyeyim mi

Seglopsi

Seglopsi

Üye
xiaomi Türkiye ye gelecek diye bi muhabbet başladı gerçekten öyle mi gelirse onu bekliyeyim mi
olabilir ama xiaomi de gelmiş olsa yaklaşık aynı donanım ile gelecek. ne zaman geleceği de belli değil. bu sebepten lg g2 daha mantıklı olacaktır.

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
yaza kadar bekliyebilirim benim için sorun olmaz güzele benziyor lg ye pek fazla güvenmiyorum aslında güncelleme vermezse ne olacakhala xperia z alınılır mı

berkoto38

berkoto38

Üye
yurtdışı imkann varsa z1 getirt

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
yurtdışı imkann varsa z1 getirt

aslında var ama işler karışık dayım bana bir telefon getirecek ama ben hangisi onu bilmiyorum o telefonu annem istedi kıramadım ama dedim gelecek olan telefonu sen al bende yeni telefon alıyım z1 compact güzel bir seçenek olur diye düşünüyorum yada xperia z alacağım

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
lg G2

güncelleme istiyorsan nexus 5 ekranıda yeterince büyük bu arada

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ki z1 compact ve z de var aklımda

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
z1 Compact çok iyi cihaz abisi Z1'le aynı özelliklere sahip bir tek ekran ve batarya küçültülmüş

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
z1 Compact çok iyi cihaz abisi Z1'le aynı özelliklere sahip bir tek ekran ve batarya küçültülmüş

olsun onlar o kadar fazla önemli değil de uygun fiyata bulabilir miyim yaza kadar 1000 tl nin altına düşer mi bekleyebilirim benim için sorun değil

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
şuan 1500 tl civarında satılıyor compact yaza kadar 1000 tlnin altına düşmez eğer Z2 gelirse bi ihtimal

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
bi nevi düşme ihtimalı var yani olmadı belki bütçeyi artırırım

Kerim.

Kerim.

Üye
G2 al çok iyi telefon. bende 1300lira olsa şuan düşünmeden g2 alırım

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
G2 isteklerini çok rahat karşılar :good:

22_reed

22_reed

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum şimdi xperia z tasarımını çok beğenmiştim üzerine 2 telefon çıktı xperia z1 compact istiyorum ama biraz pahalı gelir lg g2 yi istiyorum ama lg firmasına güvenmiyorum büyük bir ihtimal ile fiyat düşerse z1 compact düşmez ise büyük bir ihtimal ile xperia z alırım

Üst Alt