Yeni bir telefon almak istiyorum önerileriniz neler ?

Sponsorlu Bağlantılar

Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yeni bir telefon almak istiyorum önerileriniz neler ?
Görsel olarak çok beğendiğim için s^3 telefon almayı planlıyorum kullananlar artısını eksisini yazarsa sevinirim.:hmmm

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı

MaxipmaN

Üye
c6-01 kullanıyorum performans bakımından tatmin edici değil cfw falan kurtarıyo biraz bana artık yetmiyor 603 700 701 ve 808lerde fp2 yazılımından kimse memnun değil asphalt 6 falan uyumsuz fp1 olanı al ama bulmak zor

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
c6-01 kullanıyorum performans bakımından tatmin edici değil cfw falan kurtarıyo biraz bana artık yetmiyor 603 700 701 ve 808lerde fp2 yazılımından kimse memnun değil asphalt 6 falan uyumsuz fp1 olanı al ama bulmak zor
Dediğiniz telefonların hepsini inceledim içlerinden en makulü 808 geldi ama fiyatı biraz yüksek geldi.Özellik bakımından pek bir beklentim yok zaten sadece görsellik açısından istediğim bir telefon

• Beğen

by-pegasus

Üye
bi aralar c 6 kullandım ama hiç bir sorunun olmadı şimdi keşke olsa diyorum traktör tekerleğinin altında kaldı

• Beğen

MaxipmaN

Üye
tasarımsa c6-01 in yeri ayrıdır n8in de ozgun bir tasarımı var

700 çok berbat duruyor

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
yeni ve sıfır bir telefon alacaksanız desteği kesilmek üzere olan bir sisteme yönelmemenizi tavsiye ederim.benim gibi nokia kullanmayı seviyorsanız lumia almanızı öneririm.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bi aralar c 6 kullandım ama hiç bir sorunun olmadı şimdi keşke olsa diyorum traktör tekerleğinin altında kaldı
c6'yı pek beğenmedim açıkçası :hmmm

- - - Eklendi - - -

tasarımsa c6-01 in yeri ayrıdır n8in de ozgun bir tasarımı var

700 çok berbat duruyor
Tasarım olarak değil ev ekranı özelleştirme açısından hoşuma gidiyor. :hmmm

- - - Eklendi - - -

yeni ve sıfır bir telefon alacaksanız desteği kesilmek üzere olan bir sisteme yönelmemenizi tavsiye ederim.benim gibi nokia kullanmayı seviyorsanız lumia almanızı öneririm.
Önerin için teşekkürler abi ama sıfır değil 2.el almayı planlıyorum oyun ve uygulama açısından vs sorun yok sadece görsel ve performans açısından önemli yani performans derken oyun vs değil normal performansı önemli :hmmm

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye

c6'yı pek beğenmedim açıkçası :hmmm

- - - Eklendi - - -

Tasarım olarak değil ev ekranı özelleştirme açısından hoşuma gidiyor. :hmmm

- - - Eklendi - - -

Önerin için teşekkürler abi ama sıfır değil 2.el almayı planlıyorum oyun ve uygulama açısından vs sorun yok sadece görsel ve performans açısından önemli yani performans derken oyun vs değil normal performansı önemli :hmmm

Anladım kardeşim ben şuan bu mesalı n8 den yazıyorum.bu cihaz kamerası ile ve görselliği ile benim çok hoşuma gidiyor.öyleki geçen pazar aldığım s3 ü eşime verip yine n8 e geri döndüm.ama değişecek olsam lumia alırım.yani n8 birçok kimseyi hala idare edecek düzeyde bir cihazdır.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anladım kardeşim ben şuan bu mesalı n8 den yazıyorum.bu cihaz kamerası ile ve görselliği ile benim çok hoşuma gidiyor.öyleki geçen pazar aldığım s3 ü eşime verip yine n8 e geri döndüm.ama değişecek olsam lumia alırım.yani n8 birçok kimseyi hala idare edecek düzeyde bir cihazdır.
Zaten 808,603 ve N8 arasında kaldım abi.Bazı kişilerden telefon çok kasıyo gibi sorunlar duydum varmıdır bu sorun ?

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Lumialarda görsel açıdan hoş duruyor zaten =) 920ye kadar uçmaz biraz düşük bir model alırsınız.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen

isamey

Üye
asla symbian alma. 701 ve 808 hariç diğerleri çok kasıyor. symbianlı bir telefon alırsan kesinlikle aldığına pişman olursun. Ben 701 kullanıyorum. Bazı özellikleri çoğu telefonda yok. 808 de aynı. Ama şuanda yaya kalmış durumda. Geliştirme oyun yok.

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
asla symbian alma. 701 ve 808 hariç diğerleri çok kasıyor. symbianlı bir telefon alırsan kesinlikle aldığına pişman olursun. Ben 701 kullanıyorum. Bazı özellikleri çoğu telefonda yok. 808 de aynı. Ama şuanda yaya kalmış durumda. Geliştirme oyun yok.
Abi benim için oyun ve uygulama sorun değil zaten.808 en çok beğendiğim telefon oldu açıkçası ama tasarım olarak biraz kaba.Sadece görselleştirme açısından çok beğendiğim için denemek istiyorum :)

• Beğen

isamey

Üye
dene bakalım. htc de güzel telefonlar var. Ama zarif. S3 mini yada nokia 520 dene .

• Beğen
aliosman166

aliosman166

Üye
çok özellikli başka bir telefonun varsa 603, tek telefonun bu olacaksa 701 .

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
dene bakalım. htc de güzel telefonlar var. Ama zarif. S3 mini yada nokia 520 dene .
Abi telefon olarak bir ihtiyacım yok sadece çok beğendiğim için s^3 denemek istiyorum ama aldığımada pişman olmayayım şimdi :hmmm

- - - Eklendi - - -

çok özellikli başka bir telefonun varsa 603, tek telefonun bu olacaksa 701 .
Hayır sadece görsellik açısından alıcam performans olarak en iyisini almak istiyorum şuan en makul 808 görünüyor :hmmm

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
808 dediğiniz Pureview değil mi? 41mpix olan? Pahalı değil mi o ? :hmmm

• Beğen
Joker

Joker

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye

Ben n8 kullanıyorum her işimi gayet rahat görüyor.kamerası S3 den çok daha güzel çekiyor.rehbere giriş hızı s3 den hızlı.navigasyonu s3 ün navigasyonundan çok daha iyi.ikonların görünüşü çokdaha güzel.kulaklık sesi daha güzel.kasıyor kasıyor diyorsunuz sadece tarayıcı kasıyor onuda opera ile hallediyorsun.ben dün akşamdan neri maxicepe n8 den girip yorum yazıyorum.şimdi olduğu gibi:)

• Beğen

jetblacklife27

Üye
  • Beğen