YENI BIR SERTIFIKA PROGRAMI - SignIt PRO - İLK Türk Yapımı- v1.0 BETA1 - s60v5-s60v3-s^3 - 2011

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
YENI BIR SERTIFIKA PROGRAMI - SignIt PRO - İLK Türk Yapımı- v1.0 BETA1 - s60v5-s60v3-s^3 - 2011
YENI BIR SERTIFIKA PROGRAMI - SignIt PRO - İLK Türk Yapımı- v1.0 BETA1 - s60v5-s60v3
--

Uzun çalışmalarım sonucu sizlere ilk türk yapımı SYMBIAN SERTIFIKA UYGULAMASINI gösteriyorum, program tamamen türk yapımı (kendi yapımım) +opda nın verdiği signit ve çoğu sertifikalama programlarından iyi sonuç veriyor.

Öncelikle ana menüsünü sizlere göstereyim:

Bu anamenüsü, beta olduğu için fazla iyi değil ama olsun :)

----
Buda sertifikalama paneli, ilerde signsis izin verirse buraya proggressbarlı süre ölçer koyacağım

---
Fazla pencerelerle uğraşmayalım ve kullanım kolaylığı olsun diye fazla mesaj kutusu koymadım, onun yerine sağ alttan çıkan hafif bildirimler var:

Yine bir yardım menüsü:

----
Grafikler programa ait değil, başka bir programın icon ları, eğer bana grafikte yardım edecek varsa mesaj atsın.

----
Kullanım kolaylığı olsun diye fazla form koymadım.
----

Programın Özellikleri Ve Kıyaslamalar:

Programın Özellikleri:
Kod:
*Tek menü ile kolayca sertifikalama.
*İşlemci yüzdesi gösterimi ile gerçekten çalıştığını anlayabilirsiniz. eğer biryerde gizli hata verirse işlemci yüzdesi çok yüksek miktarda düşer.
*Özel Panel ile takip

*Basit bir şekilde cer ve ke.y dosyaları ve çekirdek dosyası signsis.exe dosyasını kaydeder ve bu sayede her açışta yeniden seçmeye uğraşmassınız.

*Anlık takip (eğer program veya oyun büyükse, işlemin neresinde kaldığını görebilirsiniz.)

*Arkaplanda signsis.exe (bu sayede yeni bir pencere açılmayacak ve arkaplanda işlem yapılacak
*Tamamı Türkçe!

*Opacity değerleri ile saydam bir form

*Hazır ke.y ve cer ler (bunlar siscontent in sertifikasıdır.)

*Kodların tümü ü bana aittir, tamamını ben yazdım (signsis.exe hariç bunu zaten nokia yapıyor sanırım)
*Tek tuş ile kaydedilmiş yerlerin silimi.
*Göz yormayan tasarım.

Şimdide programı opdanın verdiği sign tools ile kıyaslayalım:

Kod:
*Belli k.ey ve cer ve signsis dosyalarının yerini kaydettiği için her açışta seçmekle uğraşmassınız.
*Özel panel ile takip sistemi.
*Tamamen Türkçe
*arkaplanda signsis çalışması
*tek tuşla kayıtlı yerlerin silimi
*bilgilendirme uyarıları.
*geliştirilebilir tasarım.
*Opacity ile arkaplanı da görebilme.
*Windows 7 ile [U]tamamen[/U] uyumlu
*En güncel framework sürümüyle yazılmıştır.
*Programın boş yerlerinden tutup sürükleme.

Link:

Ben bu projeyi geliştirmeye karar verdim , eğer opda vb. sitelerin gibi sertifika oluşturmayı bulabilirsek, programa öyle bir menü eklenecektir, ancak program bir siteyede ihtiyaç duyuyor. bu yüzden .com veya .net li site almam lazım, programı turbobit e yükleyerek godaddy ile site alabilirim (en az 2000 kişi indirmesi gerek)(eğer olursa) bu yüzden moderatörlerden ricam, lütfen eklenti olarak eklemeyin. Bana .com veya.net li bir site verebilecek biri varsa , bunlara gerek kalmayacaktır, okuduğunuz için teşekkürler.

Link:
- İLK TÜRK YAPIMI SERTIFIKALAMA GUI PROGRAMI

---
Türklerin de adının symbianda duyulması için lütfen sizde indirin ve paylaşın.
---
Virustotal Virüs Taraması Sonuçları:

0/ 42
---

----------Eklendi @ 21:32:52 ---------- Yazıldı @ 21:31:43 ----------

Etiketler:

"Nokia sertifikalama,symbian sertifikalama,s60v5 2011 sertifikalama,en yeni symbian sertifikalama,s60v3 symbian sertifikalama,programı signed yapma 2011,programı sign yapma 2011"

---

• Beğen
Tepkiler: TADAHIKO ve erdogansafak55

ayhan_44

ayhan_44

Üye
deneyen varmı

Jerkez38

Jerkez38

Üye
bunda sertifika alabiliyomuyuz acaba ?

polluxea♪

polluxea♪

Üye
kardes hersey sertifikalanyomu acaba ?? eger öyleyse deniyelm bi sonuclcta yerli malı yurdun malı dmi ama :alkis :oke:

saruman_me

saruman_me

Üye
gerçekten işe yarıyora helal olsun emeğiine sağlık...:oke:

_ardaa

_ardaa

Üye
Sen signsis.exe dosyasını parametre ile çalıştırıyorsun senin programın sertifikalandırma işlemini yapmıyor sadece arayüz yapmışsın sanırım.

yanlış mıyım?

Kedi Yavrusu

Üye
teşekkürler :) :) :) :)

ayhan_44

ayhan_44

Üye
symbian 3 türkçe uygulamalar nerde bulamıyorum yardım edermisiniz

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Denemedim ancak güzel bir çalışmaya benziyor.
İster tamamen yerli üretimi olsun, isterse sadece arayüz çalışması olsun.
Sonuçta iyi kötü bir emek vermişsin. Sağol arkadaşım.

Dampierre

Dampierre

Üye
teşekküler emeğe saygım sonsuz :D

ayhan_44

ayhan_44

Üye
bende sevinmiştim bu programla unsigned uygulamaları seftifikalayacam diye seftifika alma programının türkçesiymiş :S yinede paylaşım güzel teşekkürler bide seftifika alabilsem forumda kaç gündür araştırıyorum hep eski yöntemler var bi türlü seftifika alamadım gitti serftifika nasıl alınabileceğini bilen varsa açıklarsa sevinirim

Jerkez38

Jerkez38

Üye
çöpe at gitsin :oke:

rapman

rapman

Üye
hevesini kırmış gibi olmayayım kardeş ama bir iki yıl öncesinde zaten vardı bir Türk'ün yaptığı sertifikalama programı :) programın adı da sisimza idi uçankedi nickli biri tarafından yapılmıştı..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Alâkasız tartışma mesajları silinmiştir.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Teşekkürler ChavRash .
Herhangi bir sorun olmadığı halde gereğinden fazla uzamıştı.
Kendi adıma özür dilerim.

fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
ya program öyle güncel olsun diye var zaten kendine özgü marifeti yok log konsolundan hatalara bakma var, eğer k.e.y dosyasının kriptosunu çözmeye çalışacağız eğer olursa iyi olacak. ve bu windows 7 uyumlu

----------Eklendi @ 09:57:02 ---------- Yazıldı @ 09:55:56 ----------

ayrıca bu eski sürüm bunda log konsolu yok ve arasıra hata veriyor. ayrıca bunda yeri kaydetme sayesinde daha kolay sertifikalayabilisiniz.

----------Eklendi @ 09:59:05 ---------- Yazıldı @ 09:57:02 ----------

evet şimdi baktım sisimza gerçekten başarılı. zaten asıl amacım bu program değil benim k.e.y dosyalarının kriptolarını çözebilirsek ozaman opdadan kurtulacağoz.

----------Eklendi @ 10:01:08 ---------- Yazıldı @ 09:59:05 ----------

arda doğrusun.

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
teşekkürler.. güzel bir çalışma..

gurkan0484

gurkan0484

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt