YENI BIR SERTIFIKA PROGRAMI - SignIt PRO - İLK Türk Yapımı- v1.0 BETA1 - s60v5-s60v3 - 2011

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fatih54102

fatih54102

Üye
    Konu Sahibi
YENI BIR SERTIFIKA PROGRAMI - SignIt PRO - İLK Türk Yapımı- v1.0 BETA1 - s60v5-s60v3 - 2011
Nokia sertifikalama, symbian sertifikalama, s60v5 2011 sertifikalama, en yeni symbian sertifikalama, s60v3 symbian sertifikalama, programı signed yapma 2011, programı sign yapma 2011

YENI BIR SERTIFIKA PROGRAMI - SignIt PRO - İLK Türk Yapımı- v1.0 BETA1 - s60v5-s60v3
--

Uzun çalışmalarım sonucu sizlere ilk türk yapımı SYMBIAN SERTIFIKA UYGULAMASINI gösteriyorum, program tamamen türk yapımı (kendi yapımım) +opda nın verdiği signit ve çoğu sertifikalama programlarından iyi sonuç veriyor.

Öncelikle ana menüsünü sizlere göstereyim:

Bu anamenüsü, beta olduğu için fazla iyi değil ama olsun :)

----
Buda sertifikalama paneli, ilerde signsis izin verirse buraya proggressbarlı süre ölçer koyacağım

---
Fazla pencerelerle uğraşmayalım ve kullanım kolaylığı olsun diye fazla mesaj kutusu koymadım, onun yerine sağ alttan çıkan hafif bildirimler var:

Yine bir yardım menüsü:

----
Grafikler programa ait değil, başka bir programın icon ları, eğer bana grafikte yardım edecek varsa mesaj atsın.

----
Kullanım kolaylığı olsun diye fazla form koymadım.
----

Programın Özellikleri Ve Kıyaslamalar:

Programın Özellikleri:
Kod:
*Tek menü ile kolayca sertifikalama.
*İşlemci yüzdesi gösterimi ile gerçekten çalıştığını anlayabilirsiniz. eğer biryerde gizli hata verirse işlemci yüzdesi çok yüksek miktarda düşer.
*Özel Panel ile takip

*Basit bir şekilde cer ve ke.y dosyaları ve çekirdek dosyası signsis.exe dosyasını kaydeder ve bu sayede her açışta yeniden seçmeye uğraşmassınız.

*Anlık takip (eğer program veya oyun büyükse, işlemin neresinde kaldığını görebilirsiniz.)

*Arkaplanda signsis.exe (bu sayede yeni bir pencere açılmayacak ve arkaplanda işlem yapılacak
*Tamamı Türkçe!

*Opacity değerleri ile saydam bir form

*Hazır ke.y ve cer ler (bunlar siscontent in sertifikasıdır.)

*Kodların tümü ü bana aittir, tamamını ben yazdım (signsis.exe hariç bunu zaten nokia yapıyor sanırım)
*Tek tuş ile kaydedilmiş yerlerin silimi.
*Göz yormayan tasarım.

Şimdide programı opdanın verdiği sign tools ile kıyaslayalım:

Kod:
*Belli k.ey ve cer ve signsis dosyalarının yerini kaydettiği için her açışta seçmekle uğraşmassınız.
*Özel panel ile takip sistemi.
*Tamamen Türkçe
*arkaplanda signsis çalışması
*tek tuşla kayıtlı yerlerin silimi
*bilgilendirme uyarıları.
*geliştirilebilir tasarım.
*Opacity ile arkaplanı da görebilme.
*Windows 7 ile [U]tamamen[/U] uyumlu
*En güncel framework sürümüyle yazılmıştır.
*Programın boş yerlerinden tutup sürükleme.

Link:

Ben bu projeyi geliştirmeye karar verdim , eğer opda vb. sitelerin gibi sertifika oluşturmayı bulabilirsek, programa öyle bir menü eklenecektir, ancak program bir siteyede ihtiyaç duyuyor. bu yüzden .com veya .net li site almam lazım, programı turbobit e yükleyerek godaddy ile site alabilirim (en az 2000 kişi indirmesi gerek)(eğer olursa) bu yüzden moderatörlerden ricam, lütfen eklenti olarak eklemeyin. Bana .com veya.net li bir site verebilecek biri varsa , bunlara gerek kalmayacaktır, okuduğunuz için teşekkürler.

Link:
- İLK TÜRK YAPIMI SERTIFIKALAMA GUI PROGRAMI

---
Türklerin de adının symbianda duyulması için lütfen sizde indirin ve paylaşın.
---
Virustotal Virüs Taraması Sonuçları:

0/ 42
---

• Beğen
Tepkiler: zeynep2009

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Hadi bakalım kolay gelsin. :)

kemancım

kemancım

Üye
Linkten indirme yapılamıyor yoksa deneyecektim

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ben bir ay bekledim vermedi sertifikayi adi opda :( telefonu hackledim kurtuldum valla :)

omega53

omega53

Üye
Arkadaşım çalışmaların ve emeğin için seni tebrik ediyorum ancak cep telefonunun imei numarasına bağlı olarak .cer ve .ke y dosyaları değişiklik göstermekte olduğundan herkesin cihazında kurup kullanmak istedigi programları elbetteki bu veya bir benzeri programla imzalamak zorundadır. Kaldı ki aslolan bu .cer ve .ke y dosyalarını nasıl üreteceğimizdir! Eskiden OPDA.CN sitesinden indirme yapabiliyorduk ama son zamanlarda yaptıgım araştırmalarda program imzalama veya programları imzalamak için .cer ve .ke y dosyalarını bedava veren herhangi bir site bulamadım. Bu konuda yapabilecegin bir çalışma bence daha etkili olacaktır, nihayetinde göbeğimiz o iki dosyaya bağlı.

(Keşke yazılımları gibi bir yazılım olsa ve imei numaramızı programa girip "generate" yi tıkladığımızda .ke y ve .cer dosyalarımızı oluşturu verse :) çok mu hayal kurdum sizce, ama düşünüyorum da opda ve benzeri sitelerin yaptığı da buna benzer bir işlem nihayetinde)

yunusbahadır

Üye
teşekkürler deneyelim bakalım...

forcerecon

forcerecon

Üye
İsterseniz .com .net site için sizin host sağlayıcınız olabilirim fakat domaini sizin satın almanız gerekecek.

tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler.Bende hiç sertifika sorunu olmuyor ama olsun :D

serinaga

serinaga

Üye
Bende de olmuyor ama yine de tşk.

SHS

SHS

Üye
teşekkürler emeğine sağlık:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt