Yeni Bir MaxiCep Klanına Kimler Gelir ? ( Clash of Clans )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Yeni Bir MaxiCep Klanına Kimler Gelir ? ( Clash of Clans )
Arkadaşlar az önce aradım bizim adımıza sadece 1 klan var oda maxicep 2 diye bir klan 3 üyesi var önceki @noss_bar hocamızın açmış olduğu klan sapıtmış falan diyolar bende MaxiCep isminde yeni bir klan açmaya karar verdim gelecek olanlar yazısın +10 kişi olursa klanı kuralım

jojo_va

Üye
Ben TurkishMen'in lideriyim.Klanda sapıtma filan olmadı,bir YL kavgasından dolayı yarı YL ler atıldı.Yeni çözümler bulduk ve artık klan savaşlarımızda herkes hakkını kullanıyor,Klanın düzeni bozulmasın diye alımlar bir süre kapalı.

jojo_va

Üye
Atılan bazı YL arkadaşların söylediği uydurmalardır.Sapıtma filan.

Konu Sahibi

yanlış anlamayın hocam bende klana geliyim dedim ama konuda kimileri klan kendini bozdu falan yazmışlar bende öyleyse yeni bi klan kuralım dedim

edit : zaten iyi bi klan olursa liderliği klanın güçlü kişilerinden birine devredicektim

Tepkiler: jojo_va

jojo_va

Üye
Sende haklısın kusura bakma sana patlamış gibi oldum.

jojo_va

Üye
yok hocam sorun değil bende öyle görünce forum adına güzel bi klan kurmak istedim
Sonuna kadar arkandayım 3 hesabım var 2 sini. Getirebilirim.
Bu forumda etkin konu açarakta adam toplayabiliriz.

bende o yüzden konu açtım ama senden başka cevap yok konuyu şikayet edicem kilitlensin ilgin için teşekkürler
şikayet etme bnce forumun adında bir klan olması daha iyi öteki klanın forumun ismi ile alakası yok güzel yönetebileceksen kesinlikle açmalısın

Konu Sahibi
şikayet etme bnce forumun adında bir klan olması daha iyi öteki klanın forumun ismi ile alakası yok güzel yönetebileceksen kesinlikle açmalısın

hocam ilgi gösteren yok ki kimse gelmiyor klan kursam ( şu andaki klanım çok iyi bi hiç için çıkmak istemiyorum )

hocam ilgi gösteren yok ki kimse gelmiyor klan kursam ( şu andaki klanım çok iyi bi hiç için çıkmak istemiyorum )
ilgi çekersen süper bir klanın yöneticisi olursun ve hiç için çıkmamış olursun
ayrıca klan yöneteceksen 2-3 çar kesin olmalı snde yoksa kimi zaman millet saldırmıyo onları atınca saldırabilesin

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu sahibi isteğiyle.

Tepkiler: ghstr
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...