Yeni Bir MaxiCep Klanına Kimler Gelir ? ( Clash of Clans )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Bir MaxiCep Klanına Kimler Gelir ? ( Clash of Clans )
Arkadaşlar az önce aradım bizim adımıza sadece 1 klan var oda maxicep 2 diye bir klan 3 üyesi var :ehe önceki @noss_bar hocamızın açmış olduğu klan sapıtmış falan diyolar :ehe bende MaxiCep isminde yeni bir klan açmaya karar verdim gelecek olanlar yazısın +10 kişi olursa klanı kuralım :biggrin::biggrin::biggrin:

jojo_va

jojo_va

Üye
Arkadaşlar az önce aradım bizim adımıza sadece 1 klan var oda maxicep 2 diye bir klan 3 üyesi var :ehe önceki @noss_bar hocamızın açmış olduğu klan sapıtmış falan diyolar :ehe bende MaxiCep isminde yeni bir klan açmaya karar verdim gelecek olanlar yazısın +10 kişi olursa klanı kuralım [emoji3][emoji3][emoji3]
Ben TurkishMen'in lideriyim.Klanda sapıtma filan olmadı,bir YL kavgasından dolayı yarı YL ler atıldı.Yeni çözümler bulduk ve artık klan savaşlarımızda herkes hakkını kullanıyor,Klanın düzeni bozulmasın diye alımlar bir süre kapalı.

jojo_va

jojo_va

Üye
Atılan bazı YL arkadaşların söylediği uydurmalardır.Sapıtma filan.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Ben TurkishMen'in lideriyim.Klanda sapıtma filan olmadı,bir YL kavgasından dolayı yarı YL ler atıldı.Yeni çözümler bulduk ve artık klan savaşlarımızda herkes hakkını kullanıyor,Klanın düzeni bozulmasın diye alımlar bir süre kapalı.

yanlış anlamayın hocam bende klana geliyim dedim ama konuda kimileri klan kendini bozdu falan yazmışlar bende öyleyse yeni bi klan kuralım dedim

edit : zaten iyi bi klan olursa liderliği klanın güçlü kişilerinden birine devredicektim :ehe

• Beğen
Tepkiler: jojo_va
jojo_va

jojo_va

Üye
yanlış anlamayın hocam bende klana geliyim dedim ama konuda kimileri klan kendini bozdu falan yazmışlar bende öyleyse yeni bi klan kuralım dedim

edit : zaten iyi bi klan olursa liderliği klanın güçlü kişilerinden birine devredicektim :ehe
Sende haklısın kusura bakma sana patlamış gibi oldum.

jojo_va

jojo_va

Üye
yok hocam sorun değil bende öyle görünce forum adına güzel bi klan kurmak istedim
Sonuna kadar arkandayım 3 hesabım var 2 sini. Getirebilirim.
Bu forumda etkin konu açarakta adam toplayabiliriz.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Sonuna kadar arkandayım 3 hesabım var 2 sini. Getirebilirim.
Bu forumda etkin konu açarakta adam toplayabiliriz.

bende o yüzden konu açtım ama senden başka cevap yok konuyu şikayet edicem kilitlensin :ehe ilgin için teşekkürler

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bende o yüzden konu açtım ama senden başka cevap yok konuyu şikayet edicem kilitlensin :ehe ilgin için teşekkürler
şikayet etme bnce forumun adında bir klan olması daha iyi öteki klanın forumun ismi ile alakası yok güzel yönetebileceksen kesinlikle açmalısın

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
şikayet etme bnce forumun adında bir klan olması daha iyi öteki klanın forumun ismi ile alakası yok güzel yönetebileceksen kesinlikle açmalısın

hocam ilgi gösteren yok ki kimse gelmiyor klan kursam :ehe ( şu andaki klanım çok iyi bi hiç için çıkmak istemiyorum :ehe )

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hocam ilgi gösteren yok ki kimse gelmiyor klan kursam :ehe ( şu andaki klanım çok iyi bi hiç için çıkmak istemiyorum :ehe )
ilgi çekersen süper bir klanın yöneticisi olursun ve hiç için çıkmamış olursun :naughty:
ayrıca klan yöneteceksen 2-3 çar kesin olmalı snde yoksa kimi zaman millet saldırmıyo onları atınca saldırabilesin :D :D :D

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu sahibi isteğiyle.

• Beğen
Tepkiler: ghstr
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt