Yeni Batarya

• 23 Temmuz 2014
  • 365 Okunma
  • 13 Cevap

1. Merhaba sirf bu sorun icin yeni kayit oldum konuyu dogru yere acip acmadigimi bile bilmiyorum simdiden kusura bakmayin. Dun orijinal diye samsung s3 mini bataryasi aldim internetten. Aksam 12 saat sarj ettim % 100 oldugu halde telefonu acinca % 97 dedi 20 dakikadir kullandigim halde de su an % 87. Yeni batarya oldugu icin mi boyle oldu yoksa bataryada mi sorun?

Yazan: kedicikmiyav
    Samsung ile gönderdi
  2. Büyük ihtimalle bataryada sorun var. %100'den %97'ye bir anda atlaması normal değil.

3. Birkaç lem daha doldur boşalt bataryayi. Gerçek performans ini zamanla anlarsın.

LG ile gönderdi
  4. Offf hadi yaa Diyorum acaba batarya yeni oldugu icin mi boyledir, sarj ettikce mi kendine gelir
    ---
    Ben de dedigin gibi umuyorum

Samsung ile gönderdi
  5. İlk şarj icin bile çok kötü orjinal diye almıssın sahte cıkmıs büyük ihtimal

Samsung ile gönderdi
  6. benım s5 de öyle %100 ken 5 dakika interntte geziyorum 3g ile hemen 98 97 oluveriyor :sopa:

7. Cok normal. Ace 2 deyken bende de boyle oluyodu. 1500 mAh lik bataryalarda bir rebootta %2 sarj gidiyor. Senin islemci daha iyi zaten cok normal daha fazla gitmesi.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Kingmortall bunu beğendi.
  8. sıkıntı yok diyosun yani

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  9. Yok :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. uzun şarj istiyorsan yüksek mah lı batarya alacaksın ve bunu yapması bnce de normal atlamalar da zamanla gider şarj ettikçe

11. normal değil note2 15dk geçince 97 olur

12. Note 2 nin islemcisi ekrani ve bataryasinin mAh degeri s3 miniden cok cok daha farkli bence bu 2 telefonu karsilastirmak pek dogru olmaz :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. zamanında iyi gidiyormuş demekki adam konu açmış kafası karışık 20 dakikada %10 tuhaf değil mi

14. Kullanmis adam sonucta 20 dk boyunca ;) 1500 mAh lik bataryadan ne beklersin ki ;) Zaten netteyse wifi mobil veri falan rahat gider oyunlari saymiyorum :)

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 19:46