Yardım Galaxy S6 Orta tuş bozuk ekran kilidini unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

burakgngr

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S6 Orta tuş bozuk ekran kilidini unuttum
Maxicep i yaklasik 4 senedir biliyorum merak ettigim seyler olursa bakiyordum. bu sefer yardima ihtiyacim var..
Galaxy s6 cihazim var. ekran kilodini unuttum deneyerek bulayim derken buga girdi sanirim 1440 dk sonra tekrar deneyin yazisi cikiyor. 1440 Dk bekledikten sonra tekrar deniyorum desen yanlis oldugu icin bi 1440 dk daha veriyor. usb hata ayiklama kapali ve orta tus bozuk. recovery veya download mod a giremiyorum. telefoncuya sordum 100 lira ama sana 50 ye yaparim diyo. box varmis onda yazilim atma kutusu.. diyorum ki usb jig varsa download moda al gerisini ben yaparim.. bu seferde jig vardi da birine verdim falan.. bi kac kez gittim artik beni gormemezlikten geliyor :D evde jig yapmaya calistim.. televozyon tamircisi var bizim burda rica ettim direnc aldim.. internetten okuduguma gore 302k ohm olucakti.. ama dogrusu 300k ohm veya 301k ohm olucakmis. jig olmadan telefonu acma imkanim varmi? orta tus tamiri 100 lira falan.. cok tetesekkur ederim uzun yazdim kusura bakmayin :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Orta tuş ilerde lazım olacağından öncelikle orta tuşu yaptırıp ondan sonra kendin uğraşabilirsin.
Tuş eğer yapılmayacaksa o zaman 50 TL gözden çıkarmak gereklidir.

• Beğen
Tepkiler: burakgngr

burakgngr

Üye
    Konu Sahibi
Orta tuş ilerde lazım olacağından öncelikle orta tuşu yaptırıp ondan sonra kendin uğraşabilirsin.
Tuş eğer yapılmayacaksa o zaman 50 TL gözden çıkarmak gereklidir.
Orta tuşu internetten 40 tl te alip iscilik parasina taktirmak en dogrusu olacak sanirim..

Üst Alt