Yei 6630 Music Edition

Sponsorlu Bağlantılar

ffatihh23

ffatihh23

Üye
arkadaslar boyle bırsy yok bu telefon unlu bırısının adına limited olarak pıyasaya surulmus ama ozellıklerı cok guzel ve daha bırcogunu arkadasımız yazmamıs aslında oda konu acmak ıcın konu acmıs o ayrı bır olayda ama gercek ve guzel bır telefon eger bulsam benım n81 ıle degsırım

mami24

mami24

Üye
Güzel telefona benziyor.

polat_66

Üye
bana n73 music edition lazım yaw warsa yollayım bekliyom

bgursoy

bgursoy

Üye
ya bnce bu telefonu almak biraz saçma duyduğuma göre 500 € felan olcakmış buna vericeğim paraya gider güzel n73 music edition alırım daha iyi....bnce gereksiz...

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
kesinlikle sahte

habbuj

habbuj

Üye
fiyatı ne kadarr

ffatihh23

ffatihh23

Üye
ya bnce bu telefonu almak biraz saçma duyduğuma göre 500 € felan olcakmış buna vericeğim paraya gider güzel n73 music edition alırım daha iyi....bnce gereksiz...

valla kardeş n73 dedemde bile var eğer bu telefonu bulursan emin ol 5 tane n73 eder ki bulamazsın cunku dedıgım gıbı daha once limited olarak üretilip satılmış bir telefon ayrıca içinde n73 te olan optik var ayrıca bunun havası yeter elindekinden kimsede olmaz....

emre 1907

Üye
bunlar nerede satılıyor???
:islik

M3L!H

M3L!H

Üye
Bence gerçek diil bu fake ya allah bilir belki flash'ı bile gerçek diil dir.İnanmam ztn de Nokia yıllar snra tekrar 6630'umu çıkarcak sanki unutuldu bile 6630 nokia için...

acun81

acun81

Üye
çok hoş duruyor ama keşke gerçek olsaydı bu telefon.. ben 6630 hastasııyım. zaten 6630 me kullanıyorum..

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
pek inandırıcı gelmedi bana.çünkü nokia bu kadar benzer bir cihazı tekrar piyasaya sürmez.

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
%100 çakma la :D bu :D:D

babakazim

Üye
bencede fake

meraklı_314

Üye
bende ondan istiyorum:ehe

coloniex

coloniex

Üye
Hehe ÇakmaEdition... Yada kişiye özel tasarım :D

themardinli

themardinli

Üye
Böyle bi telefon hic cıkmadı arkadaslar

SilentOne

SilentOne

Üye
6630 me nin fiyatı ne kadr bilgisi olan varmıı

6630-nokia

Üye
arkadaşlar ben 6630 kullanıyorum ama 6630 Me Yapmak ıstıyorum işletim sistemini bana yardımcı olurmusunuz lütfen ?

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
teşekkürler paylaşımın için.

Üst Alt