Yazıklar olsun sıze!!!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Galatasaray ile Kayserispor maçında hiç ama hiç istenmeyen bir olay yaşandı. Mücadele öncesi bir gurup galatasaray taraftarı açtıkları "Çarşı eşittir ısrail: ikiside kimyasal madde kullanır" yazılı pankart ve takımımız aleyhine yaptıkları tezahüratlar, ebedi rakibimize dolayısıyla ebedi dostluğumuza hiç yakışmadı.
Sosyal konulara duyarlılığı ile Türkiyede 7'den 77'ye herkesin büyük beğeni ile takip ettiği Türkiyede ezberi bozarak gündemi yakalayan, sesiyle ün yapan taraftar grubumuz Çarşı'ya ve camiamıza yapılan kötü tezahüratları kınıyoruz. Besiktasin sesi ve ruhu olan Çarşı'nın filistin halkı ile nasıl dayanıştığını herkes bilmektedir. Beşiktaşlı olarak Çarşı grubumuza böylesi bir benzetmeyi üzüntü ile karşılıyorum.
Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki dostluğun küçük bir grubun kışkırtıcı tavşanışıyla bozulamayacağını, bir kere daha hatırlatıyoruz, bu konuda serin kanlı bir tutumun sergilenmesi gerektiğini özellikle vurguluyoruz.

Özel açıklama
(hiç kimse kusura bakmasın, bu terbiyesizliği yapan kim olursa olsun bir türk takımını ve taraftarını ısraile benzeten bir gruba hepimizin önünde lanet ediyorum) lanet olsun size be.
 
arslansem

arslansem

Üye
Kimse durup dururken bunu yapmaz birader..Konu israilli futbolcu baliliyle ilgili fakat detayını hiç bilmiyorum :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

bydexer
Cevap
4
Görüntüleme
342
fullwar
Tuba.Erva
Cevap
4
Görüntüleme
633
Tuba.Erva
tragedie
Cevap
19
Görüntüleme
13K
ahong
esrarengizadam
Cevap
0
Görüntüleme
470
esrarengizadam
YsF_90
Cevap
0
Görüntüleme
2K
YsF_90


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt