Yazıklar olsun sıze!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yazıklar olsun sıze!!!
Galatasaray ile Kayserispor maçında hiç ama hiç istenmeyen bir olay yaşandı. Mücadele öncesi bir gurup galatasaray taraftarı açtıkları "Çarşı eşittir ısrail: ikiside kimyasal madde kullanır" yazılı pankart ve takımımız aleyhine yaptıkları tezahüratlar, ebedi rakibimize dolayısıyla ebedi dostluğumuza hiç yakışmadı.
Sosyal konulara duyarlılığı ile Türkiyede 7'den 77'ye herkesin büyük beğeni ile takip ettiği Türkiyede ezberi bozarak gündemi yakalayan, sesiyle ün yapan taraftar grubumuz Çarşı'ya ve camiamıza yapılan kötü tezahüratları kınıyoruz. Besiktasin sesi ve ruhu olan Çarşı'nın filistin halkı ile nasıl dayanıştığını herkes bilmektedir. Beşiktaşlı olarak Çarşı grubumuza böylesi bir benzetmeyi üzüntü ile karşılıyorum.
Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki dostluğun küçük bir grubun kışkırtıcı tavşanışıyla bozulamayacağını, bir kere daha hatırlatıyoruz, bu konuda serin kanlı bir tutumun sergilenmesi gerektiğini özellikle vurguluyoruz.

Özel açıklama
(hiç kimse kusura bakmasın, bu terbiyesizliği yapan kim olursa olsun bir türk takımını ve taraftarını ısraile benzeten bir gruba hepimizin önünde lanet ediyorum) lanet olsun size be.

arslansem

arslansem

Üye
Kimse durup dururken bunu yapmaz birader..Konu israilli futbolcu baliliyle ilgili fakat detayını hiç bilmiyorum :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...