Yazı tipimden memnun musunuz?<Haber Köşesi'ni ziyaret edenler,oylarınız benim için çok değerli.>

Sponsorlu Bağlantılar

Yazı tipimden memnun musunuz?

• Evet,gayet memnunum,böyle kalsın.

Kullanılan: 5 50.0%
  • Hayır,memnun değilim,değiştirmelisin(Lütfen önerdiğiniz yazı tipini konuda yorum olarak belirtiniz v

Kullanılan: 5 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Yazı tipimden memnun musunuz?<Haber Köşesi'ni ziyaret edenler,oylarınız benim için çok değerli.>
Haber Köşesi'nde yeri geliyo çok uzun haberler de yayınlayabiliyorum;dolayısıyla bu tür haberleri okumakta güçlük çeken var mı diye çok merak ediyorum veya küçük puntolu yazıları okumakta güçlük çeken ve dolayısıyla sırf bu yüzden de olsa yayınladığım haberleri okumaktan vazgeçen forumdaşlarım olabilir;bu gibi şikayetleri olan arkadaşlar varsa lütfen çekinmesin,anketime oy kullansın.

Hatta yazı tipimden hoşlanmayan varsa gerek PM ile gerekse bu konunun altına yorum yaparak yazı tipimi değiştirmemi istedikleri yazı tipi hakkında önerilerde bulunabilirler.

Lütfen oy kullanın forumdaşlarım,sizin oylarınız benim için gerçekten çok değerli.

• Beğen
Tepkiler: pesimistical

Archonn

Archonn

Üye
Değiştirmelisiniz. Ensonhaber.com'daki haberlerin aynısını RSS botu ile de siteye çekebilirsiniz.Bot,sizin yaptıklarınızın aynısını birebir yapabilir.

"Değiştirmelisin" e oy verdim çünkü ciddi anlamda meseleye hakim biri olduğunuzu düşünüyorum. Ama yandaki sekmede açık olan haber sitesindeki haberlerin birebir aynısını maxicepte de görmek istemiyorum ;)

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
Astrosman

Astrosman

Üye
Ben memnunum üstadım :polis: :ates:

SHS

SHS

Üye
Aikanaro adlı üyeye katılıyorum, ayrıca yazı tipini değiştir, daha büyük ve beyaz renkle yaz..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
vurun kellesini

• Beğen
Tepkiler: spy ghost
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
Değiştirmelisiniz. Ensonhaber.com'daki haberlerin aynısını RSS botu ile de siteye çekebilirsiniz.Bot,sizin yaptıklarınızın aynısını birebir yapabilir.

"Değiştirmelisin" e oy verdim çünkü ciddi anlamda meseleye hakim biri olduğunuzu düşünüyorum. Ama yandaki sekmede açık olan haber sitesindeki haberlerin birebir aynısını maxicepte de görmek istemiyorum ;)

Yanlış anlaşılmasın,içeriği kastetmiyorum;yazı tipim olan Book Antiqua'yı ve boyutu olan 2 puntoyu kastediyorum.

Ben memnunum üstadım :polis: :ates:

Eyvallah :cool

• Beğen
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
ağzına kürekle vur :aha:

Şimdi güzel bi cinayet senaryosu yazardım da,bugün Cuma gecesi ve dolayısıyla en mutlu olduğum anları yaşarken böylesine sinsi planlar kurmak içimden gelmiyo :cool

• Beğen
cardanadam

cardanadam

Üye
yazı tipini italik yapıp biraz daha büyütürsen sevinirim

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Yazı tipini daha okunaklı sade bir tip yap.Yazıcı çıktısı gibi duruyor ve harflerin çıkıntısı çok fazla.Bakarken göz yoruyor.

bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
ForeverAlone";4235739][FONT="Verdana' Alıntı:
Yazı tipini daha okunaklı sade bir tip yap.Yazıcı çıktısı gibi duruyor ve harflerin çıkıntısı çok fazla.Bakarken göz yoruyor.

Önerin doğrultusunda yazı tipimi an itibariyle değiştirmiş bulunmaktayım.

• Beğen
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi
ForeverAlone";4236780][FONT="Verdana' Alıntı:

Tesekkurler bu guzel olmus.

O hoşuma gitmedi,yine değiştirdim.

• Beğen
minoo

minoo

Üye
Konu sahibi isteği üzerine :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt