Yaz saati Olayı kalkınca uygulamada sorun oldu ?

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Yaz saati Olayı kalkınca uygulamada sorun oldu ?
Malum artik saatleri ileri geri alma kaldırıldı fakat telefonlar otomatik geri almış saatleri bende otomatik saat dilimi ayarla tiklarini kaldırıp saati 1 saat ileri aldım ama şimdide Hangouts uygulamasında yeni attigim msji 59 dakika önce atılmış gibi gösteriyor bende nasıl duzeltebilirim bunu ? Anlatabilmisimdir umarım

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Uygulamanın Kendisi İle Alakalı Bİşey Değilmi Bu? Yada Ayarlarından Bölge Şeçme vs Varsa Öylede Değişebilir.Normalde Telefondan Güncelledinmi Saati Geri Alıyo Oparatörden Güncelledinmide Sabit Kalıyor Saat Mesela

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

Bu şekilde yaptım yine ayni Hangouts tan msj attığında 59 dakika önce atılmış gibi gösteriyor

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Aslında bu tür teknik konuları içeren değişikliklerde konunun uzmanlarıyla ve özellikle bankacılık alanında iş gören profesyonellerle iş birliği yapılsa daha iyi olmazmıydı?
Sanki masabaşında düşünülerek alınmış gibi..
Hiç kimseyle işbirliği yapılmadı ise hiç olmazsa microsoft bilgisayar işletim sistemi sahibi şirketlerle önceden işbirliği yapılsaydı.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Halen düzelmedi sorun ancak saat i 1 saat geriye alirsam şuan yollandı gibi gösteriyor [emoji30]

Lenovo VİBE S1

Murat.Demir

Murat.Demir

Üye
Sanırım şu anlık google ın suçu gibi iphone ve microsoftta sorun yok :( bende otomatik bıraktım saat güncellemesini bekliyorum google beyin çok hızlı bu konularda kendisi :ehe

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Halen düzelmedi sorun ancak saat i 1 saat geriye alirsam şuan yollandı gibi gösteriyor [emoji30]

Lenovo VİBE S1
Ahahahah :D Haci Güldürdün Beni :D Arkadaşında Dediği Gibi Uygulamayı Yapını Bulup Çökmek Lazım Ona :D Mail at İlgili Elemanlara Sorun Var de Dönüş Yaparlar yada Uygulama Güncelleme ALır Bişey Yapar Belki :D

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Ahahahah :D Haci Güldürdün Beni :D Arkadaşında Dediği Gibi Uygulamayı Yapını Bulup Çökmek Lazım Ona :D Mail at İlgili Elemanlara Sorun Var de Dönüş Yaparlar yada Uygulama Güncelleme ALır Bişey Yapar Belki :D
[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Lenovo VİBE S1

• Beğen

fnldstntn

Üye
Saat dilimini Doğu avrupadan Moskovaya değiştirin, bu sorununuzu çözebilir.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Saat dilimini Doğu avrupadan Moskovaya değiştirin, bu sorununuzu çözebilir.
Heh işte bu kardeşim Moskova değilde arabistan yaptım düzeldi bana bunlarla gelin yukardaki arkadaş gibi bos bos muhabbetler le tövbe tövbe saol kardeşim teşekürler senden için

Lenovo VİBE S1

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Sen bu sitenin boş işler müdürsn takılmaya devam et [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Lenovo VİBE S1

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Messengerdada aynısı oluyo

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
İnstagram,Facebook,Snapchat ve whatsapp aynı sorun var anında yazdığım halde 1 saat önce gösteriyor tam olarak çözüm nedir ?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
silivriserdar

silivriserdar

Üye
Aynı işlemi iPhone 5s ile yaptım iOS 8.4 olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

snapdroid

snapdroid

Üye
Yav google onu hallederde s5 minide hava durumu saati naparsam yapim 1 saat ileri gösteriyor. Var mıdır çözümü. Bide android 6 gekdi kurammı

phasan

phasan

Üye
Sorunu ben cözdüm

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt