Yayayı işte böyle ezdi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Yayayı işte böyle ezdi!
Olay Sakarya'da cereyan etti. Kaldırımda yürüyen yayaya çarparak yaralanmasına neden olan otomobil sürücüsü kaza sonrası inip yardım edeceğine, yaralıyı hastaneye götüreceğine kaçmayı tercih etti.

Otomobilin kaldırımdaki yayaya çarpması ve yerde sürüklemesi saniye saniye güvenlik kamerası görüntülerinde görünüyor

Sürücünün çarpma anı ve sonrasındaki görüntüleri.

Tığcılar Mahallesi Kol Sokak'ta meydana gelen kazada, S.Ü'nün (27) kullandığı 54 UD 874 plakalı otomobil kaldırımda yürüyen Recep Şahin'e çarptı. Şahin, kaza sonrası yaralanırken otomobil sürücüsü ise olay yerinde durmayarak hızla kaçtı.
Yaralıya ilk müdahaleyi çevreden yetişen vatandaşlar yaptı. Bir vatandaş ise otomobiliyle kaçan sürücünün peşine düştü. Yaralanan Şahin, 112 ambulansıyla Toyotasa İlk Yardım ve Travmatoloji Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaçan otomobil sürücüsü S.Ü. ise kazadan bir kaç saat sonra polis merkezine gelerek teslim oldu. Otomobil sürücüsü polise verdiği ifadede korkudan dolayı kaçtığını söyledi.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
adi insanlar göz göre göre adamı ediyolar:@

CEREN

CEREN

Üye
pislik ya carpıyorsan bari insanlığını yıtırmede in yardım et hastaneye götür
insalık ölmüş ya:( ne acı durumdayız

Pure Life

Pure Life

Üye
:(:(

nurikaratas

nurikaratas

Üye
insanlık ölmüş napalım...

baronofnights

baronofnights

Üye
vay be ...! hayvanlarda araba kullanmasını ögrenmiş..:boxama işin ilginci o hayvana ehlıyeti kim vermiş..:nono:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...