Yaya kullaniminda en iyi Navigasyon programi hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi
Yaya kullaniminda en iyi Navigasyon programi hangisi?
Arkadaslar selam,
Konu basliginda da sordugum gibi yaya olarak kullanimda en iyi navigasyon programi hangisi acaba?
Birkac tane program denedim, hepsinde de her ne kadar ayarlardan "yaya"yi secseniz de size araba muamelesi yapiyor. Yok ilerden u cek falan. :S
Acaba soyle gercekten yaya olarak kullanilabilen bir navigasyon programi var mi? Ters serit-duz serit demeden, u donusu yaptirmadan, araba yollarini baz almadan sizi direkt gitmek istediginiz yere goturecek bir program. Tabi direkt derken kus ucusu direkt yollar degil. Eminim derdimi anladiniz :)

aleranol

aleranol

Üye
sanırım ovi maps bu dediğini yapıyordu.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
öyle bi program yok bildiğim kadarıyla kardeş

TheMadness

TheMadness

Üye
hiç biri :ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin
şu anda navigasyon konusunda nokia en iyisi diyebilirim. Telefon modelini bilmiyorum ama lumia cihazlardaki turn by turn navigasyon uygulamalari bu konuda başarili. N8 kullandigim zamanlarda da sur ve yuru seceneklerini kullandim ve yuruyuş navigasyonu olarak başariliydi.

Symbianize

Symbianize

Üye
İphone da gayet iyi

Metin MF

Metin MF

Üye
Navitel

El-CD

El-CD

Üye
iPhone gayet iyi. Kayboldugumda kullanarak yolu bulmustum.

Epple

Epple

Üye

Araç ile

Ayak ile

Hic baska bi program kullanmadim simdiye kadar. Daha dogrusu hic kendi navigasyonunu da kullanmadim ama gercekten en iyilerden birisi kendisi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
15097

15097

Üye
Google maps değil mi o Enes :aha:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Benim bildiğim en stabil navigasyon Nokia'nın.

phasan

phasan

Üye
en guzell yayalar ıçın nokıa maps

aleranol

aleranol

Üye
ben nokia mapstan çok memnunum. Oldukça işe yarıyor.

PriveT

PriveT

Üye
    Konu Sahibi
şu anda navigasyon konusunda nokia en iyisi diyebilirim. Telefon modelini bilmiyorum ama lumia cihazlardaki turn by turn navigasyon uygulamalari bu konuda başarili. N8 kullandigim zamanlarda da sur ve yuru seceneklerini kullandim ve yuruyuş navigasyonu olarak başariliydi.
Evet nokia-701`de yuruyerek gittigim yerlerde nokia-map`i kullaniyorum. Ama nokia-mapi kullanmamin en buyuk sebebi pusula gibi gidecegin yonu telefonu tuttugunuz yone gore gormesinden dolayi. Ama rotayi kus ucusu veriyor. Ben daha da onemlisi Galaxy-s3 icin ariyorum. s3`u esim icin aldim, bisikletle gezdigi zamanlar kullanmasi icin boyle bir program iyi olur dedim :)

İphone da gayet iyi

Iphonem yok :(

Navitel cok guzel ve daha da onemlisi kullandiklarimin arasinda en guncel haritalara sahip. Ama navitel yaya`ya arac muamelesi yapiyor :S u donusu yap falan. Diger secenek ise kus ucusu.

iPhone gayet iyi. Kayboldugumda kullanarak yolu bulmustum.

Araç ile

Ayak ile

Hic baska bi program kullanmadim simdiye kadar. Daha dogrusu hic kendi navigasyonunu da kullanmadim ama gercekten en iyilerden birisi kendisi

Evet, resimde gordugum kadariyla iyiymis. Bir de iphone almak lazim demekki :) Nokia-701`i sirf gps var diye almistim.

navitel yaya kullanimina uygun degil gibi geldi bana ama arac icin cok iyi diyebilirim.
Evet, tamamen katiliyorm. Bir de Sygic kullaniyordum nokia fp1 guncellemeden once. Arac icin en begendigim program.

en guzell yayalar ıçın nokıa maps

ben nokia mapstan çok memnunum. Oldukça işe yarıyor.
Kus ucusu gosteriyor, ama tabi digerlerine gore yonu telefonun durusuna gore algilamasindan dolayi dediginiz dogru. Bir de daha onceki satirda yazdigim gibi, tamam nokiada idare edecez de s3 icin de lazim :)

Yoo bizim Applein kendi haritasi ama gogul mapsi kullaniyo. Springboraddaki bildigimiz haritalar yani bu :D

s3 google mapste farketmedim var mi, uyduya gec baglandigi icin kullanmiyorduk. Eve gidince bir bakayim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt