Yavru Ördeklerin Su Kaydırağı Keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Yavru Ördeklerin Su Kaydırağı Keyfi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

BelaMonte

BelaMonte

Üye
oyysshh <3

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayvana eziyet yahu :(

:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve -Börteçine-
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Hayvana eziyet yahu :(

:tşk:
:rica: ben hayvan eziyeti göremiyorum ordaki yakın mesafedeki ampulu gördünüz mü o ördekleri ısıtmak için var
ördekler aşşa kendi istekleri ile atlıyor atlamak istemeyen ördek zaten yukarıda öylece duruyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kendi istekleri ile mi? dikkatlice bir daha izlemeni öneririm.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve -Börteçine-
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Ben bişey göremedim kaydırak fuar gibi bir yerde herkese açık bir yerde ördeklere yapılacak eziyete musade
etmezler

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Eziyetten kastım şu; kaydırağın üst kısmında görünen o bölme hayvanların yem yemeleri için yapılmış, dolayısıyla hayvan oradan yem yemek için boynunu oraya uzattığında ayakları boşluğa geliyor ve istemeden aşağı mecburi bir iniş yapıyor ve akabinde aç olan hayvan tekrar yiyebilmek için yukarı tırmanıyor ve olay böylece tekerrür ediyor. Soruyorum şimdi sana, insanları eğlendirmek için yapılan şu plartform o hayvanlara elem vermez mi?

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy, -Börteçine- ve haydaravısyon
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
evet yeni gördün haklısın

marist

marist

Üye
:hmmm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Eziyetten kastım şu; kaydırağın üst kısmında görünen o bölme hayvanların yem yemeleri için yapılmış, dolayısıyla hayvan oradan yem yemek için boynunu oraya uzattığında ayakları boşluğa geliyor ve istemeden aşağı mecburi bir iniş yapıyor ve akabinde aç olan hayvan tekrar yiyebilmek için yukarı tırmanıyor ve olay böylece tekerrür ediyor. Soruyorum şimdi sana, insanları eğlendirmek için yapılan şu plartform o hayvanlara elem vermez mi?
+1

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-