Yatırımsız doge kazan

ayhan_99

ayhan_99

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar herkese merhabalar hiçbir yatırım yapmadan günlük 2 dogecoin kazanabilirsiniz yapmanız gereken üye olmak ve günde bir defa giriş yapmanız yeterli biriken dogeler 250 ye ulaştığında çekim yapabilirsiniz, eğer sizin referansınızla üye olan olursa her üye için 1 dolar değerinde yatırım bonusu alıyorsunuz referansınızla üye olan kişinin de yatırım yapmasına gerek yok, sahte üyelik yaparsanız site banlıyor, siteden ödeme talebi alan ve yatırım yapanları anlık olarak görebilirsiniz site ödeme taleplerini 24 saat içinde btc,eth, doge ya da ltc olarak ödüyor
Refli Üyelik linki


Sormak istediğiniz birşey varsa yardımcı olurum
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt