Yassu v1.0 J2ME {TV, Radio, Online & Print Media on Your Nokia!} eşi benzeriolmayan program

Sponsorlu Bağlantılar

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi
Yassu v1.0 J2ME {TV, Radio, Online & Print Media on Your Nokia!} eşi benzeriolmayan program
Yassu v1.0

TV, Radyo, Nokia tarihinde Online ve Basılı Medya! YASSSU Haber, İş, Eğlence, Komedi & Spor için mükemmel bir ortam çözüm: medya her zaman ve her yerde zevk - 3G ya da WiFi - kez yayın bağımsız: TV On-Demand - 210 üzerinde farklı istek üzerine TV kanallarının Podcastler üzerinden ! Radyo On-Demand - Enjoy 600 radyo gösterileri 300 radyo istasyonlarından! medya baskı dinle - 750 gazete ve dergi kadar güncel tutmak! Özel Podcast ve bloglar 3.796 farklı kaynaklardan!

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: muhsinsa, omr bşr, cemal7791 ve 25 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

Dosyalar Eklendi

:türkiye1:

bixici1987

bixici1987

Üye
teşekkürler

futbol123

futbol123

Üye
teşekkürler

mahmut_hoca

Üye
paylaşım için teşekkürler

behzat

behzat

Üye
deniyelim bakalım teşekürler

iskenlii

iskenlii

Üye
Teşekkürler dostum

batu26

Üye
Öncelikle merhabalar ;

Siteden download ettiğim SkyFire , Bolt, Opera vb. tarayıcıları telefonuma yukluyorum.N73'te çalışıyor ancak 5-10 dk. sitelerde gezindikten sonra hafıza dolu açık programları kapatın diyor. Tarayıcıdan başka açık program yok. Ayrıca hafıza bilgilerim :

Telefon Hafızası > 29MB kullanılan , 15MB boş
Hafıza Kartı > 453 MB kullanılan , 521 MB boş

Ne tür bir ayar yapmam lazım ; yardımcı olursanız sevinirim..

formardin

Üye
Task manager i kullan.. Ordan açık program varsa kapatırsın... Ayrıca opera mobile 10 n73 te kasiyor..bende var ama onu kullanmıyorum. Opena mini 5 i kullan.. Uyarı vermez...

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

ayaz759

ayaz759

Üye
teşekkürler emeğe saygı

denizci35

denizci35

Üye
bence google chrome süper kasma yok hafıza dolu uyarısı yok süper

onur06

onur06

Üye
teşekkürler deneyelim bakalım

Paranoya

Paranoya

Üye
Teşekkürler .

asder_fs

asder_fs

Üye
Teşekkürler paylaşım için ama açıklamayi biraz daha acsan anlaşılmıyor...

--------------- Ekleme ---------------

Internete cepten giriyorum ben bu yazıyı başka konu için yazmıştım.... Bi karışıklık oldu xD

fos4luiandeyson

fos4luiandeyson

Üye
Öncelikle merhabalar ;

Siteden download ettiğim SkyFire , Bolt, Opera vb. tarayıcıları telefonuma yukluyorum.N73'te çalışıyor ancak 5-10 dk. sitelerde gezindikten sonra hafıza dolu açık programları kapatın diyor. Tarayıcıdan başka açık program yok. Ayrıca hafıza bilgilerim :

Telefon Hafızası > 29MB kullanılan , 15MB boş
Hafıza Kartı > 453 MB kullanılan , 521 MB boş

Ne tür bir ayar yapmam lazım ; yardımcı olursanız sevinirim..

kardeş senin telefonun n73 yani biraz eski kaldı artık onun zamanında iyi olan şimdi kötünün iyisi durumunda n73 ün rami 20mb'dır. yani sen birşeyler izlerken ve gezerken o 20mb a yazıyor sonra orasıda dolunca hafıza doldu veya birden fazla program açık hatası alabilirsin bunun sebebi ramin düşüklüğü bu hatayı engelliyemessin telefonu açıp kapadıkça ramin silinip sıfırlanır. telefondaki ramlerle bilgisayardaki ramlerin işleyişi aynıdır .geçici bellek yani

fufu16

Üye
qZL

--------------- Ekleme ---------------

qzL

menzil957

menzil957

Üye
Teşekkürler
deneyelim bakalım

kadirx2

kadirx2