Yaşlı kadın yeniden mi doğdu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d€rVish

d€rVish

Üye
Yaşlı kadın yeniden mi doğdu?
Doğum Lekesi mi ?

John M. Lean´ın büyükannesi hastaydı, karısı ise doğum yapmak üzereydi. Büyükannenin sağ dirseğinin hemen üzerinde bir gümüş dolar büyüklüğünde özel bir leke vardı ve ortasında kartala benzer bir iz görülebiliyordu, ölümünden bir iki gün önce, aileye dert yanarak, yeterince mutlu olamadığını ve edemediğini, yeni bir fırsat için tekrar doğmak istediğini söylüyordu, Reenkarnasyona inancı tamdı ve bunu her fırsatta vurguluyordu. Hamile olan ve doğum arifesinde bulunan Bayan Lean ise, yaşlı kadına üzülmemesini söylüyor ve doğacak bebeğe onun adını vereceğine söz veriyordu. Bir hafta sonra büyükanne öldü ve iki gün sonra da Bayan Lean bir kız çocuğu doğurdu, bebeği gören aile dehşet içindeydi, çünkü büyükannenin dirseğinin üzerinde lekenin tıpatıp aynısı bebekte de vardı ve aynı yerdeydi. Doktor bir açıklama getiremedi ve doğum lekesi diyerek geçiştirdi; Büyükanne yeniden doğmuştu ve bu kez Lean ailesinin en küçük üyesi olarak yaşama devam edecekti.

:hayalet:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
:hmmm farklı birşey aile için ürpertici olsa gerek kimin başına gelse aynı duyguyu yaşardı

endometozon

endometozon

Üye
çok ilginç

Necmati

Necmati

Üye
görsel görmeden inanmam..

4rchEneMy

4rchEneMy

Üye
genlerden kaynaklanan birşeydir...panik yapmayın :D

Love Prince

Love Prince

Üye
yalandır :hmmm inanmayın

d€rVish

d€rVish

Üye
Necmati™;2960854' Alıntı:
görsel görmeden inanmam..

harbi gülcem bak sana kadının nasıl doğruğunumu göstercekler daha Dünyada görülmemiş..:duello:

Necmati

Necmati

Üye
harbi gülcem bak sana kadının nasıl doğruğunumu göstercekler daha Dünyada görülmemiş..:duello:
o tür görsel değil nerenden anladın sen..:ah
çocuk ve kaadından bulunan lekeyi dedim..

d€rVish

d€rVish

Üye
vallada resim bulamadım istersen bkk gerçektnn

d€rVish

d€rVish

Üye
bulamadım... diyorumm...bna inanmıyorsanız ... görsellerden bkınn...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt