Yasal Uyarı ... Nasıl Iştir Anlamadım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ilginç yaw arkadaşlar bana gelmesi gereken mjlardan bi bölümü size gelmiş olmasın ne telsime ne turkcelle hiçbişe gelmedi yaf

Quadriceps

Üye
Ya bende bi panasonic gh bilmem ne var tam bir takoz satsam 5ytl etmez napim kapansin bari hehe

fcinar53

Üye
banada mesaj geldi yanlız 15 haneli rakamın sadece sonu telefonda 41 gelen mesajda 40 aradım ilk 14 hane önemli dediler inşallah öyledir birde bana gelen mesajda evet hayır cevap ver gibi bir mesaj gelmedi ilginç!

blade52

Üye
arkadaşlar bütün sorun bir tlf birkaç kart takılmasından kaynaklanıyor ben bir başkasının tlf takmıştım bana turkcellden geldi mesaj genelde öncden 3310 3210 5110 gibi tlflara kart takanlara mesaj geliyor nedenide kayıtlı olsa bile imei nosunun klonlanması bu karmaşada en iyi hizmeti turkcell verdi telsim idare eder ama avea sınıfta kaldı neyse ben 6 aylığına askere gidiyom 3 saat sonra ısparta i,l jandarmaya teslim oluyorum forumdakilere sevgilerimle haziranda görüşürüz...

VURALUNAL

Üye
ya bu imei sitesi açılmıyo türkcellin sitesinde de sorgulama yapamıyorum ne yapıcam

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(pasa &#064; Dec 5 2005, 01&#58;05 PM) [post=222204]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
oda bişey mi bana 39 tane mesaj geldi aveadan
[/b][/quote]yuh kanky bu neya avea sana çalışıyor herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...