Yarına Bittim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Yarına Bittim
Arkadaşlar Yarına İki Sınavım Var Matemaik ve İngilizce Ben Çalışmaya Çalışsamda hiçbirşey anlamadım , çok zor ikiside ingilziceye girsem sadece yaparım ama matematiği asla yapamam. bu işten nasıl kurtulabilirim ailem izin vermiyor çok korkuyorum :( Napacam ben yarına hemen hasta olma ihtimalim varmı?şuanda kendimi çok iyi hissediyor sayılmam , ama korkudanda olabilir lütfen acil yardım.@İhtiyar007 Help Me!!!

Uhops

Uhops

Üye
Sayısal mısın? Bende aynı senin gibi olacağım :'(

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Sayısal mısın? Bende aynı senin gibi olacağım :'(
ya yarına nasıl hasta olabilirim çaresizlikten buz yiyorum ayağıın altınada buz tutuyorum birde soğuk su içiyorum ama etki etmiyor :(

UpOneTR

UpOneTR

Üye
git dostum en fazla ilk sinav düşk olur korkunun ecele faydasi yoktur :D

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
esokmen

esokmen

Üye
Git sinava kopya cek kardesim :D

• Beğen
mehmettech

mehmettech

Üye
tebeşir tozunu suya kartisir iç ateşin nasıl çıkıyor

yada benim gibi aile hekimine git dün gece yatamadım, ateşim vardı- de sabah da acayip basım ağrıyordu okula göndermedi annem, gitmedim falan de i ilaçları falan yazsın ondan sonra rapor alabilirmiyim, de bak nasıl kurtuluyorsun

• Beğen
Uhops

Uhops

Üye
Banyayo gir, 5-6 dakika sonra annee diye bağır, yerde kal, ayağım kaydı düştüm sağ bileğimi kırdım galiba de. Yada bunu sabah yap. Yada merdivenden düş. Yada kapıya elini sıkıştır.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve UpOneTR
mehmettech

mehmettech

Üye
Cevaplar :):):)

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
apartmandaysaniz çık üst kata kendini at ne uğraşyon :P

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
apartmandaysaniz çık üst kata kendini at ne uğraşyon :P
Yükseklik Korkum Var Kahretsin :D
Git sinava kopya cek kardesim :D
Sınıfa 8 hoca geliyor , 2'si arkada , 2'si önde , 2'side ortalarda dolaşıyor sınavı yapan hocada oturuyor :(
Banyayo gir, 5-6 dakika sonra annee diye bağır, yerde kal, ayağım kaydı düştüm sağ bileğimi kırdım galiba de. Yada bunu sabah yap. Yada merdivenden düş. Yada kapıya elini sıkıştır.
Annem Kalpten Gider :(
tebeşir tozunu suya kartisir iç ateşin nasıl çıkıyor

yada benim gibi aile hekimine git dün gece yatamadım, ateşim vardı- de sabah da acayip basım ağrıyordu okula göndermedi annem, gitmedim falan de i ilaçları falan yazsın ondan sonra rapor alabilirmiyim, de bak nasıl kurtuluyorsun
Tebeşir Suyu Yok Ya :(
Birde aile hekimini daha önce denedim , ailem anlamış aile hekimine bidaha gelirse bizi ara demiş :(
git dostum en fazla ilk sinav düşk olur korkunun ecele faydasi yoktur :D
ilk sınav düşük olursa ailem beni balkondan atar :(arkadaşlar 5 kutu hap içsem gebermimiyim?

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
kardeş iş işten geçmiş bu sana bir ders olsun bugun boş duracagına çalışsaydın bunlar başına gelmezdi yarın sınavın var çalışmıyorsun nasıl rahat yaşıyorsunuz öyle valla benim içim rahat etmez :D

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
kardeş iş işten geçmiş bu sana bir ders olsun bugun boş duracagına çalışsaydın bunlar başına gelmezdi yarın sınavın var çalışmıyorsun nasıl rahat yaşıyorsunuz öyle valla benim içim rahat etmez :D
Korkuyorum :(((( Bir Yolunu Bulup Hasta Olucam O Sınavlara Hayatta Giremem Girersem Çok Zaıf Alırım Birde Sınava Çalıştığım Halde Anlamadım , Matematik ve İngilizce En orlandığım iki ders aynı güne denk geldi nasıl adalet bu ya :((((((((((((( yarına ailemi ikna edebilirmiyim sadece ingilizce ye girsem ingilşizce daha kolay çünkü :( matematik bilgim şuan 0Kulağımdan Acayip Ses Geliyor Bunu Abartıp Mahzeret Yapabilirmiyim :D

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
ya kardeş annene de anne böyle böyle ben anlamadım rapor alacam gitmeyecem okula diye anlat bence gerçekleri ben öyle yapardım

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
ya kardeş annene de anne böyle böyle ben anlamadım rapor alacam gitmeyecem okula diye anlat bence gerçekleri ben öyle yapardım
evet ben onu yapmıştım , fen sınavında geçen çarşamba onda knou anlatımı bulamadım arkadaşa yazdım gece yarısı gönderdi bende tabi çalışamadım annemede rica ettim ve annem göndermedi ikincisini acaba yapacakmı ama biraz rahatsızlanmam gerekiyor 5 Derece Soğuk suyu birden dikiyom yani 5 bardağı içerrsem belki hasta olurum :D
Allah Belamı Verseydide 5 Dakika diye bilgisayara oturmasaydım :(((

beytullah6767

beytullah6767

Üye
hepiniz gececilere gelsenize :eller:

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Donmaya Başladım :D inşallah hasta olurum AMİN.

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
tövbe estagfrullah kardeş niye öyle diyon allah belamı versin felan sağlıgından önemli değil ya mat ing sınavı allahım ya adaş olacz bide :D

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
tövbe estagfrullah kardeş niye öyle diyon allah belamı versin felan sağlıgından önemli değil ya mat ing sınavı allahım ya adaş olacz bide :D
versin çünkü ders konusunda hep böyle yapıyom sabah çalışırım diye 7 de kalktım ve çalışcam diye 5 dakika giriyim dedim saat 7:40 geçiyor 8 de çalışırım dedim 8:20 geçiyor 8:30 çalışırım dedim 8:50 geçiyor bende 9 da başlarım dedim öle öle saat 00:11 türkçe sınavıda böle olmuştu , türkçe sınavı o gün olmamıştım birde o gün hiç hiçimde korku olmadı bugün ise korkudan gebercem :((

mehmettech

mehmettech

Üye

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Balkonu Örtüp Kimsenin Göremiyeceği Şekilde Yapıp Çıplak Olarak Balkonun betonunda mı uyusam :(

• Beğen
Tepkiler: mehmettech
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt