Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

adrianne

adrianne

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı Olabilirmisiniz ?
Merhaba arkadaşlar. Ben 5800 kullanıcısıyım. Telefonuma sürekli tanımadıgım bir numaradan sms ve çağrı atılıyor. Çıldırma noktasına geldim,müşteri hizmetlerini aradım (Turkcell) numara engelleme yapamıyorlarmış,Advanced Call Manager adlı programı önerdiler. Bunun lisanslısı bayaa pahalı geldi bana . Trial indirdim,fakat arayan kişiyi blackliste engelleyince aradıgında 1 saniye gibi numara gözüküyor sonra ekrandan gidiyor. Smsleri deseniz hiç engellemiyor.
Sizden isteğim şu; 5800 için free kullanabileceğim aramalarda hat iptal olmuş gibi bir izlenim veren (veya bunun gibi bişey),smsleri ise telefona hiç kabul etmeyen (filtreleme felanda istemiyorum.),karsı tarafa iletim raporu bile vermeyen bir program istiyorum. Eminim forumda vardır fakat ben anlamıyorum programdır,yazılımdır :(

Kullanan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum,teşekkürler..

adrianne

adrianne

Üye
    Konu Sahibi
Bu programın yaptıgını suanlık bendekide yapıyor sanırım :( Smslere felan bir etkisi olmuyorki..

xxdama

xxdama

Üye
telefonda arama engelleme diye bişey olması lazım.

----------Eklendi @ 20:12:03 ---------- Yazıldı @ 20:10:37 ----------

ama o işine yaramaz

slhgkmn

Üye
böyle bi program var mı gerçekten

oquz_esen

oquz_esen

Üye
şifre hatası dedi o kodlarda her telefon için oluyor mu?

Kardeş sadece Nokia'da denedim diqer cihazları bilemem

Denedıqım cihazlar
5800,5250,C5-03

NOT: 0000 olan kod Size verilen ilk koddur eğerki 3 defa yanlış qirilirse kod bloke olur dahada kullanılamaz veya şifreniz başkadır

----------Eklendi @ 01:09:44 ---------- Yazıldı @ 01:06:46 ----------

böyle bi program var mı gerçekten

Arama ve sms engelleme uygulamaları mevcut tabikide ama bazıları paralı bazıları ücretsizdir bazıları ise deneme sürümlüdür

xinanux

Üye
Kardeş sadece Nokia'da denedim diqer cihazları bilemem

Denedıqım cihazlar
5800,5250,C5-03

NOT: 0000 olan kod Size verilen ilk koddur eğerki 3 defa yanlış qirilirse kod bloke olur dahada kullanılamaz veya şifreniz başkadır

----------Eklendi @ 01:09:44 ---------- Yazıldı @ 01:06:46 ----------

Arama ve sms engelleme uygulamaları mevcut tabikide ama bazıları paralı bazıları ücretsizdir bazıları ise deneme sürümlüdür

nokia e72 şifre hatası dedi sanırım v5 ler için geçerli bu.

taşyürek

Üye
şifre hatası dedi o kodlarda her telefon için oluyor mu?

*35*1111*16# bunu dene olacaktır açmak için de başa * yerine #

- - - Eklendi - - -

Bu kodları biraz daha açabilirmisiniz,yani telefonumuzu tamamen sms alımına mı kapatıyor ? .s

Tamamen kapatmıyor engellemeyi kaldırdıktan birkaç dakika sonra mesajlar sana gelir yani sana bağlı kaldırmazsan hiç gelmez

Üst Alt