Yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
Yardım!
Konuyu yanlış yere açıyorsam kusura bakmayın.arkadaşlar maxicepten jar dosyalarını indirirken tel tarayıcısına geçiyor evet diyorum sunucu erişim yok diyor.birde jar dosyalarını indiren ucweb linki atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler nokia 6300 telin tarayıcısından indirirken işlem başarısız hatası alıyorum nolur yardım edin kafayı yicem

Skymich

Skymich

Üye
Uc Browser 9.0 veya 9.1'i indir. Sonra dosyayı yüklerken 'Save'ye bas. _jar olarak kaydedecek. Sen onu telefondan .jar olarak değiştir. Tamamdır. Maxicepte bulabilirsin bu bölümde. 8.0 veya küsürat olabilir ama altı olmasın

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
hocam bende uc 9 küsür sürüm var indirmeyi başlatıyorum 0dan hareket etmiyo mesela 500 kb bişe indiriyorum tam biteceği zaman error yazıo başka hiç bişe yok errorla ilgili.indirirken 0ı geçmiyor ama errordan sonra paketi kapıyom 500 falan harcamış oluyor anlayamadım bir türlü

Skymich

Skymich

Üye
X işareti oluyorsa tıklayıp 'Restart' a basıcan. Bazı sitelerin sunucusunu desteklemiyo. bende öyle yani. Normalde sorun yok UC'da. Olmazsa bide One Browser var onu dene.

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
onuda denedim genelde öyle yapıo maxicepten bile indirmio çoğu zaman ama block sizeden mi kaynaklanıyor acaba.opera jar ve jad dışında gayet iyi indiriyo

Skymich

Skymich

Üye
evet. siteden kaynaklanıyor olabilir. opera herşeyi indirir. sunucusu yavaş olsada indirir. en iysi opera o

canavar195

Üye
    Konu Sahibi
jar dosyasını nasıl yapacaz uc webin blocksuz olanı yokmudur.yardımı açmışken bişe daha sorayım şu anda bilgisayar imkanın olmadığı bir yerdeyim zip dosyalarının içindeki .jar olanları jar yapıp cıkartabiliorum ama rar dosyalarında isim değişikliği yapamıyorum.yapmadan cıkartmaya çalışınca invalid name hatası alıyorum bu konuda yardımcı olabilir misin

Üst Alt