yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
    Konu Sahibi
yardım
arkadaslar bu sıralar bilgisayar internetteyken cok fazla hata vermeye basladı hata rağporu gonder falan cıkıyo int explorer icin sizce nedeni ne olabilir yardım edinnnn!!

Caine

Caine

Üye
aynı sorun bendede var ve açmış olduğum net sayfalarını kapatınca sürekli hata raporu gönder diyor her kapadığımda bu oluyor. sanırsam virüs girmiş. ben avastla kaç kez kaldırıp update yapip yeniden sistem taraması yaptırdım ama sonuç yok. bu avast bulduğu virüslü dosyaları bulup siliyor ve sistemede zarar veriyor :( inan tek çare bana göre sen format at bende öyle yapacam. başka çaresi yok :vur:

ekolix

Üye
benden sıze tavsıye en ıısı İnternet Explorer dan daha ıı calısıyor ve daha guzel hemde hızlı kullanımı var FireFox tavsiye ederım turkcesıde var. kullanım bakımından da kolay. google FireFox diye tarayın karsınıza cıkacaktır zaten kolay gelsın... :artı:

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
Originally posted by Lost_Boy@Sep 8 2005, 03:18 PM
arkadaslar bu sıralar bilgisayar internetteyken cok fazla hata vermeye basladı hata rağporu gonder falan cıkıyo int explorer icin sizce nedeni ne olabilir yardım edinnnn!!
[post=159105]Quoted post[/post]​
kendisi kardesim olur
ben yokken bilgisayara bisey yapmıs ama ben gelmeden halletmis onerileriniz icin tesekkurler

bjknemesis

Üye
arkadaşlar internetteyken explorer hatası klasiktir ben çok yaşadim am baya iyi yaşadım eski bilgisayarımda donanımsal bi sorun varsı bundan dolayı veriyodu o zaman benimkinde win98 yüklüydü tabi inşallah sizinkinde xp falan yüklüdür yoksa korktugum sizin başınıza gelmesin

format atınca düzelir normalde system dosyalarında hata oluşmuş eger xp ise tabi win98 demeye dilim varmıyo :( :( :(

virüsten olmaz arkadaşlar saygılar yazılım yada donanım hatası am büyük bi ihtimalle yazılım artık bu zamanda 98 kalmamıştır sanırım ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt