Yardım Sx1 Im Turkcell De çekmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

havanana

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Sx1 Im Turkcell De çekmiyor
arkadaşlar telin kasasını değiştirdim herşeyi güzelce halletim ve sonra telefonu açtım ve turkcell de şebeke yok bazı yerlerde nadiren çok az çekiyo ama avea veya telsimde çok iyi çekiyo şebekede sorun olsa hiç birinde çekmez diye düşünüyorum bu konuda lütfen biri bana yardım etsin

cmert

cmert

Üye
<div class='quotetop'>(havanana &#064; Mar 26 2006, 04&#58;05 AM) [post=304507]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> arkadaşlar telin kasasını değiştirdim herşeyi güzelce halletim ve sonra telefonu açtım ve turkcell de şebeke yok bazı yerlerde nadiren çok az çekiyo ama avea veya telsimde çok iyi çekiyo şebekede sorun olsa hiç birinde çekmez diye düşünüyorum bu konuda lütfen biri bana yardım etsin [/b][/quote]

kasa içinde arkada anten kapağı altında iletken levha var,onun ayakları boarda tam temes etmiyor olabilir,ayaklarını biraz yükseltip boarda tam temas etmesini sağlarsan sorun düzelir.

azun78

Üye
cmert arkadasım dogru soyluyor olabılır takarken bukmus olabılır temas noktasına degmıyor olabılır.

havanana

Üye
    Konu Sahibi
cmert kardeş çok teşekkür ediyorum sağlosın

dediğin gibi çıktı

cmert

cmert

Üye
<div class='quotetop'>(havanana &#064; Mar 26 2006, 08&#58;04 PM) [post=304813]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> cmert kardeş çok teşekkür ediyorum sağlosın

dediğin gibi çıktı [/b][/quote]

evet bi sorun daha halloldu

ahmettoy

Üye
bndede aynı sorun wr pekı nokıa 5200 nerde o dedıgınz cekme yerı

asutay19

Üye
Teşekürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...