Yardım !!! Samsung Galaxy Note 10.1 2014 (P602)

Sponsorlu Bağlantılar

seyyahosman

Üye
    Konu Sahibi
Yardım !!! Samsung Galaxy Note 10.1 2014 (P602)
SİM KART İLE ARAMA YAPMAK İSTİYORUM

samsung galaxy note 10.1 2014 edition p602 tabletini yıllar önce aldım. Sim kart ile çalışıyor diye almıştım. Evet sim kartı takınca tablet sim kartı görüyor ama tablette arama tuşu yok. Yani bu tablette herhangi bir numarayı arayamıyorum.
Sizlerden yardım isteğim ise custom rom veya root hangisini nasıl atabilirim ki sim kartımı ile arama yapabileyim ve tüm özelliklerini kullanmaya devam edebileyim.

Şimdiden teşekkürler

M.F.E

Üye
Xda da bir mod var telefon aramalarını açmak için
Bunu deneyin isterseniz.
Bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR

seyyahosman

Üye
    Konu Sahibi
Xda da bir mod var telefon aramalarını açmak için
Bunu deneyin isterseniz.
Bilgilerinizi yedeklemeyi unutmayın
Teşekkürler fakat İngilizcem yok. Başaramamış. Yine de sağolun

M.F.E

Üye
Rica ederim. Verdiğim linkte başarılı olduğu söyleniyor. Öncelikle custom bir recovery mod yüklemeniz gerekiyor cihaza. Modu yapan kişi TWRP 2.6.3.3 üzerinde denemiş. Bunun üst sürümünü kullanırsanız yinede sorun yaşamazsınız. Recovery ve root olayını çözdükten sonra bu linkteki dosyayı
custom recovery üzerinden yüklemeniz gerekiyor. İşlem bu kadar. Takıldiğınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve seyyahosman

seyyahosman

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar başardım. Artık cihazım P601 oldu. Telefon arama özelliği geldi

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 777448 ve M.F.E

seyyahosman

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yaptınız peki? Belki başkaları da faydalanır
Başka forumlarda yazdığım şekilde konu açılmış ordan yaptım.

KONU : Galaxy Note 10.1 2014 P602 GSM Aktifleştirme,Rom,Root
Mesaj birleştirildi:

Rica ederim. Verdiğim linkte başarılı olduğu söyleniyor. Öncelikle custom bir recovery mod yüklemeniz gerekiyor cihaza. Modu yapan kişi TWRP 2.6.3.3 üzerinde denemiş. Bunun üst sürümünü kullanırsanız yinede sorun yaşamazsınız. Recovery ve root olayını çözdükten sonra bu linkteki dosyayı
custom recovery üzerinden yüklemeniz gerekiyor. İşlem bu kadar. Takıldiğınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım
Buradan anlatılanları denedim yüklüyor ama telefon açılırken SANSUNG yazısında kalıyor wipe temizledim olmadı yani tel açılmadı

• Beğen
Tepkiler: M.F.E

M.F.E

Üye
Başka forumlarda yazdığım şekilde konu açılmış ordan yaptım.

KONU : Galaxy Note 10.1 2014 P602 GSM Aktifleştirme,Rom,Root
Mesaj birleştirildi:

Buradan anlatılanları denedim yüklüyor ama telefon açılırken SANSUNG yazısında kalıyor wipe temizledim olmadı yani tel açılmadı
Elinize sağlık

Üst Alt