Tavsiye Yardım S3 Home tusu bozuldu

Sponsorlu Bağlantılar

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
Yardım S3 Home tusu bozuldu
arkadaslar ben s3 kullanıyorum home tusum algılamiyor kaca yaptırabilirim bide baska sitelerden zeytin yagını icine sızdırınca duzeliyomus diye duydum fikirlerinizi alabilirmiyim

• Beğen
Tepkiler: HAM ZA

King_ata

King_ata

Üye
telefoncuya götür teli sen ama kaça yaptırabileceğin konusunda bir bilgim yok:)

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

Moto_G

Üye
öyle bişey olmaz:) :) :)
Olmaz deme istanbulda bi arkadaş laptop bozuktu diye servise verdi oysa ekran kartını alıp bozuk 50tllik ekran kartı takmışlar ama knk senin içini karartmayayım :)

• Beğen
King_ata

King_ata

Üye
  • Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
En sağlıklısı telefoncuya götürmen olur. Fiyat telefoncudan telefoncuya değişir.

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Valla sen bi arastir fiyat uygunsa beni de haberdar benim de power tusu oldu olecek :D

SuxQQ

SuxQQ

Üye
Eğer çok kullanmıyorsanız sanal tuş işe idare edebilirsiniz bence uygun fiyatlı bir telefoncu bulana kadar.

Not : Ukalalık olarak algılamayın fikir olsun diye söylüyorum.

The Shadow

The Shadow

Üye
Eğer çok kullanmıyorsanız sanal tuş işe idare edebilirsiniz bence uygun fiyatlı bir telefoncu bulana kadar.

Not : Ukalalık olarak algılamayın fikir olsun diye söylüyorum.
Ondan degilde recoverye downloada girerken sakat :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
4 yollu yeniden başlat sekmesinde download ve recovery moda geçilebiliniyor ama bunun için telefon açık olmak zorunda !!!

The Shadow

The Shadow

Üye
4 yollu yeniden başlat sekmesinde download ve recovery moda geçilebiliniyor ama bunun için telefon açık olmak zorunda !!!
Ikide birde rom degistiren insaniz her romda da olmuyo ki arada stock atiyoz ;) En mantiklisi yaptirmak bence :)

King_ata

King_ata

Üye
yaptir sen onu:)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

MaxipmaN

Üye
Zeytin yagı sacma geldi yağ spreyi daha mantiklı

• Beğen
Tepkiler: King_ata ve bydeathhhone

Üst Alt