[Yardım] Rehberde İŞLEM BAŞARISIZ diyo! 6300


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atakan_1907

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar öncelikle merhaba, forumda yeniyim direk soru soruyorum kusura bakmayın.
6300 telefonuma bir süre önce yeni yazılımını kurdum. Herşey sorunsuz ama rehberde eski numaralardan birini değiştirmek istediğimde "işlem başarısız" diyip kaydetmiyor. Yeni sürümle ilgili olduğuna tam emin değilim. Belki daha önceden vardı farketmedim. Önerileriniz nelerdir?
 

atakan_1907

Üye
    Konu Sahibi
Kimse tenezzül edip cevap yazmamış ama sorunu çözdüm bari ben yazayım,
Önce *#7780# (12345 güvenlik kodu) ile cihazı sıfırladım,
sonra sürüm güncelledim,
sorun çözüldü!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt