yardım opera mobile acil lütfen..!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
yardım opera mobile acil lütfen..!!!
arkadaşlar selamun aleykum öncelikle.. Opera mobile son sürüm kullanıyorum hotmaile girerken netten bana sertifika hatası diyor.. Dün giriyordum ama şimdi giremiyorum karşıma şöyle bir hata çıkıyor..:
Hata: Sertifika doğrulanamadı. Ayarlar > Güvenlik >Sertifika Yönetimi -> Güvenilen site sertifikaları bölümüne gidin ve şu isimdeki sertifikaları kaldırın:
mobile.live.com... Böyle birşey çıkıyor lütfen yardım edin arkadaşlar kaç saattir uğraşıyorum..:(

----------Eklendi @ 10:51:25 ---------- Yazıldı @ 10:50:06 ----------

opera mobile ayarlar kısmına giriyorum ama sertifika ile ilgili birşey yok hiç... Ne yapacağım arkadaşlar bir yardım lütfen...:(

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Ayarlar > Güvenlik >Sertifika Yönetimi -> Güvenilen site sertifikaları bölümüne gidin ve şu isimdeki sertifikaları kaldırın:
mobile.live.com

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar > Güvenlik >Sertifika Yönetimi -> Güvenilen site sertifikaları bölümüne gidin ve şu isimdeki sertifikaları kaldırın:
mobile.live.com

Arkadaşım sorunda burada zaten ayarlardan sonra güvenlik diye bir sekme yok nasıl yapacağız...

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ayarlar > telefon > güvenlik o zaman..

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
    Konu Sahibi
kardeş allah razı olsun buldum...:)ışte cevap..:ayarlar telefon telefon yönetimi güvenlik sonra da sertifikalar diyoruz ve kaldırıyoruz oradan istediğimizi.. Ohh bee.:)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Vodafone için de sertifika indiriyor

muratsim67

Üye
bende söylediği sertifika yok... Ben turkiye.Gov.tr ye girmeye çalışıyorum. Aynı hatayı alıyorum ama sil denilen sertifika yok orda... Yardımmm

asigsasi

asigsasi

Üye
bende söylediği sertifika yok... Ben turkiye.Gov.tr ye girmeye çalışıyorum. Aynı hatayı alıyorum ama sil denilen sertifika yok orda... Yardımmm

Türkiye gov tr için opera mini ile gir opera mobil ile güvenlik nedeniyle girmiyor mini den gir

firat1231

firat1231

Üye
Beyler genellıkle boyle sorunlar yıl sonlarına dogru kaynaklanmakta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt