Yardım!! Nokıa n85 unutulan güvenlik kodu sorunsalı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

finger_eleven

Üye
    Konu Sahibi
Yardım!! Nokıa n85 unutulan güvenlik kodu sorunsalı
Öncelikle herkese selamlar.Kurban bayramınızı da şimdiden kutlarım.:box
Hediye olarak bir akrabamdan bana miras kalan bir n85 telefonum var.
Telefon açılmakta fakat açılır açılmaz Kilit kodu soruyor.

İmeni no ile mastercode elde etme yöntemini denedim.Sitenin verdiği kod çalışmıyor.

Diğer yöndem NSS programı ile fabrika ayarlarını yüklemeyi yapamıyorum çinki telefon açılır açılmaz kilit kodu soruyor.

Bir diğer yöntem olarak haf. kartına system\ ??? THE-NOKIA-UNLOCK.MDL dosyasını da denedim.

bu 3 yöntem ile sonuç hep hüsran.

Sorunuma bir çözüm bulamadığım ve forumda araştırma yapmama rağmen sonuç alamamamdan dolayı ayrı konu olarak açmayı uygun gördüm.Modların affına sığınarak :ağlarım:

Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?Çözüm önerileriniz büyük bir özenle değerlendirilir.
(Sakın kimse akrabana sordunmu demesin, valla 3 günlük hıncımı ondan çıkarırım :ehe oda bilmiyo ve bilemdiği için bana hediye ediyo telefonu)

MoBıLe JaSuSS

MoBıLe JaSuSS

Üye
Dostum sana tek onerım kızma ama bı teknık servıse gotursene 10 tl ıcın cektıqın ezıyete yazık, gotur bence =) saygılarımla

MoBıLe JaSuSS

finger_eleven

Üye
    Konu Sahibi
Dostum sana tek onerım kızma ama bı teknık servıse gotursene 10 tl ıcın cektıqın ezıyete yazık, gotur bence =) saygılarımla

MoBıLe JaSuSS
yok muratcım ne kızıcam sana :vur işin önemli 10 tl verip yaptırmak değil.kendin yapabilmek.kurcalayalım hep beraber öğrenelim.ben bu iş için bu telefonu gözden çıkardım.öneriler bekliyorum.

telefonu local mode olarak çalıştırabiliyorum,Local olarak açtığımda PC de donanımı bulduramıyorum.Buldursam nemesis ile halledicem ama yapamıyorum ya da ben yapamadım bilgisi olan varsa yardımını bekliyourm.

ufak bi donanım ile yazılımı atlatıp telefonu normal şekilde açabiliyorum.Bu durumda da PC telefonu görmüyor.Telefona usb kablosunu takınca bağlantı tipini seçebiliyorum ama pc görmüyor.

Önerileriniz ve yardımlarınız kızmadan değerlendirilir,dikkate alınır. :evet:
local mode çalıştırma veya güvenlik kodunu atlatarak telefonu açma konusunda yardıma ihtiyaç duyanlar özel mesajdan ulaşabilirler. msn: [email protected]

MoBıLe JaSuSS

MoBıLe JaSuSS

Üye
Sana kolay qelsn kardesım bu durum basıma hıc qelmedı ınsallahda qelmeZzZ =)

finger_eleven

Üye
    Konu Sahibi
MoBıLe JaSuSS

MoBıLe JaSuSS

Üye
Eywllh kardeşim saygılar

finger_eleven

Üye
    Konu Sahibi
telefonu test modunda açabilmem lzm.bunun için yapmam gerekenleri bilen var mı ??
widerstand denen bi malzemeden bahsediliyor.fikri olan??

finger_eleven

Üye
    Konu Sahibi
konu kapatılabilir.hallettim
5 tl sıkışmış.Sağolsun usta çıkardı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt