nokıa c6-01 kilit kodu sorunu lütfen acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

futbolmania1903

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar telefonum bir başkasında hediye için alınmıştı sonradan yaşanan bir tatsızlık sonucu telefon tarafıma geri gönderildi ve telefona kilit kodu konulmuş ve bunu çözmem gerekiyo lütfen bana yardım edebilirmisiniz ne yapmam gerekli ?
konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama lütfen yardım ,,yanlış yere açtıysamda özür dilerim bir arkadaş beni yönlendirebilir mi acil yardım :(
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt