Yardım [Navigasyon]

Sponsorlu Bağlantılar

illegalizer29

Üye
    Konu Sahibi
Yardım [Navigasyon]
Arkadaşlar Nokia N8-00 marka telefonumda kamera flaşın patlamaması nedeniyle telefonu garantiye yollamıştım. Ancak daha sonra sıvı teması gerekçesiyle "garanti dışı" kalan telefonumu iade ettiler ve 1000 küsür lira masrafı olduğunu söylediler. Daha sonra ben bu telefonu ara telefoncularda 30 TL'ye yaptırdım flaşı değişti tıkır tıkır çalışıyor.

Neyse değişim sırasında telefoncu bana küçük bir parçanın eksik olduğunu daha önce telefonu nerde açtırdığımı filan sordu bende serviste dedim, telefonuın üst antenini almışlar dedi (kasıt var demiyorum) sadece telefonun daha iyi çekmesini sağlar vs dedi. neyse gittik.

Epeydir kullanmadığım navigasyonu kullanmak istedim ancak GPS sinyali kayıp, konumumu bulamıyor. Daha sonra aynı yere lehim vurdurdum ama yine de çalışmıyor.

Yardım lütfen.. hatta mümkünse N8 çıkması ya da GPS anteninde istiyorum selamlar.

achambo

achambo

Üye
servise sor istersen anteni bulman zor bozuk n8 den de alınabilir aslında

illegalizer29

Üye
    Konu Sahibi
:) arıyorum bulamıyorum, sen denk gelirsen benim için bakabilir misin Gümüşhane'deyim sana ulaşırım?

achambo

achambo

Üye
interneti aç konumunu bulsun sonra bağlantıyı kes bir mesafeye kadar uzaklaş bulduğu konumdan yeni gittiğin yeri haritada gösteriyosa gps çalışıyodur

illegalizer29

Üye
    Konu Sahibi
interneti aç konumunu bulsun sonra bağlantıyı kes bir mesafeye kadar uzaklaş bulduğu konumdan yeni gittiğin yeri haritada gösteriyosa gps çalışıyodur

bende gps de açık internette konumumu bul diyorum diyoki 25 km içindeki konumunuz eskiden kullanıyordum zaten, bana sadece n8 GPS anteni lazım o kadarcık

Anil-D

Anil-D

Üye
bi servise göster yada kullanma

illegalizer29

Üye
    Konu Sahibi
Anil-D

Anil-D

Üye
ben vurdum suan serviste

Üst Alt