Yardim lütfen n958gb format sonrasi .

Sponsorlu Bağlantılar

akbaşveysel

Üye
    Konu Sahibi
Yardim lütfen n958gb format sonrasi .
arkadaşlar n958gb telim e bir sorun nedeniyle soft format attım telim deki herşey silindi program falanda yükleyemiyorum teli hack lemem gerekiyor sanırım birde versionınu yükseltmelimiyim şu an v 30.0.018 gözüküyor yardımlarınızı bekliyorum.

MaxipmaN

Üye
formatla yüklediklerin silinir evet program yüklemek için dediğin gibi hack istiyor büyük ihtimal, nokia suitede yeni yazılımın görünüyormu bilmiyorum ama phoenix ile flash atıp yeni yazılımı kurabilirsin yazılım dosyalarını navifrim kapanmış ise internetten bulursun

akbaşveysel

Üye
    Konu Sahibi
formatla yüklediklerin silinir evet program yüklemek için dediğin gibi hack istiyor büyük ihtimal, nokia suitede yeni yazılımın görünüyormu bilmiyorum ama phoenix ile flash atıp yeni yazılımı kurabilirsin yazılım dosyalarını navifrim kapanmış ise internetten bulursun
önce hack mi yoksa yoksa yazılımımı güncellemeliyim

bayon

Üye
önce hack mi yoksa yoksa yazılımımı güncellemeliyim
ilk önce yazılım güncelle yeni yazılım versiyonu 35.0.1 ondan sonra hack yap

- - - Eklendi - - -

eğer bu versiyondan daha düşük bi versiyon yüklerse özeldn mesaj at yardımcı olayım son sürümü yüklemene

akbaşveysel

Üye
    Konu Sahibi

ilk önce yazılım güncelle yeni yazılım versiyonu 35.0.1 ondan sonra hack yap

- - - Eklendi - - -

eğer bu versiyondan daha düşük bi versiyon yüklerse özeldn mesaj at yardımcı olayım son sürümü yüklemene
güncelleme sonrası v31 01 oldu dilde ingilizce pişman oldum güncelledigme ne yapmalıyım lütfen bi yardım.

Üst Alt