Yardım Lütfen...

 • 29 Eylül 2012
 • 620 Okunma
 • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar şimdi sizinde bildiğiniz gibi muzik piyasasını iluminate ele geçirmiş durumda bende iluminate olan sanatçalırı dinlememe kararı aldım.Şimdi ben aylardır skillet ve james blunt'ı dinliyorum.James blunt hayatı,şarkıları,sözleri,karakteriyle idölüm oldu diyebilirim.Skillette pek iluminate olabilir gibime gelmiyor çünkü hristiyan rock yapıyorlar,hristiyan rock yapmaları pek umrumda değil sonuçta imanıma falan etki etmiyor fakat iluminate ise durum değişir.James Blunt'un illuminate olduğuna pek inanasım gelmiyor fakat yine de olabilir sonuçta muzik dünyası size şunu sormak istiyorum.James Blunt ve Skillet İlluminate mi?
   


  Yazan: bertinos
 2. Bu konu hakkında fazla bilgim yok ve yardımcı olamayacağım k.bakma .... konu da yanlış yerde hocam...
   
 3. İyi bir karar almışsın ama ben de bilmiyorum :bilmm
   
 4. Kimseye bilmiyor mu yav :/

  - - - Eklendi - - -

  Hocam bence burası daha doğru iluminateyi bilen adam muzik sayfasına gelmez burayı gelir diye düşünüyorum :/
   
 5. Türk sanat müziği dinle kafa rahat ne illuminati :D
   
  CanKartaL bunu beğendi.
 6. ona bakarsan sago da şarkılarında Allah diyor ama zorla hizmet ettiriliyor...
   
 7. nasıl yani?
   
 8. İlgimi çekmiyor ama :D

  - - - Eklendi - - -

  :bilmm
   
 9. Hizmet etmediği halde hizmet ettiriliyormuş gibi gösteriliyor. Hepsi palavra. Sagopa kesinlikle bunları yapacak adam değil...
   
 10. Maalesef hizmet ediyor kardeşim.
   
 11. :sahan2:
  sago illuminatiye çalışcak son kişi bnce :D
   
 12. Değil. Türkiye'de de çoğu sanatçı ayakta kalabiliyorsa Illuminati sayesinde.
   
 13. Ne yaptın, yanına gittinde o mu söyledi? Ben az çok insan tanıyorsam sagopa öyle birşey yapmaz. Bunlar envanter genişletmek, daha fazla kesime hitap etmek için uydurulmuş şeyler. Neymiş kelimeleri ters çevirince şunu diyormuş. Onu yapabilmek için, aklın %50'sini kullanabilmek lazım. Hem çok güzel şarkı yazacak, hemde tersten sövecek. Bırak allah aşkına ya. Hangi kelimesini çevirirsen çevir, dedikleri gibi bişey yok. Sesler bile benzemiyor yazıya. Eğer bir kanıtın varsa buyur, Bizde 'aydınlanalım'.
   
 14. sago bunu yapacak adam değil. Uydurmayin adam gibi adam o.
   
 15. değil ikiside korkma :) öle şarkılarla olacak iş degil bunlar illuminati diye bi topluluk yok artık masonlara karıstılar sadece sarkıyla degik film dizi resim yoluylada sübliminal mesajları 25. Kare olarak beynimize işletiyorlar. Siklletin monster sarkısını ac hayata baglan :)
   
 16. Müziği ne için dinliyorsunuz?
  Ruhunuzun gıdası mı yoksa kişi'nin ne yaptığı mı?
  Şahsen ben müziği,müzik olduğu için dinliyorum kimin söylediği değil,o sözlerden ne anlam çıkarıp ta kendinde bulduğun önemlidir:)
   
 17. Nesinden korkçam hocam :D Onlar bizden korksun biz adamı imanımızla dize getiririz ;) Sadece merak ettim sonuçta allah yok diyen şarkılar dinlemek istemem :D Zaten ikisininde olabileceğine pek inanmıyordum skillet christian rock sonuçta :D James Bluntta adamın dibi :D Monstera gelince :D Ben daha çok hero,yours to hold,the last night ve comatose'u tercih ediyorum :D

  - - - Eklendi - - -

  Hocam şöyle bir şeyde var o muziği ne kadar dinlersen o ''şerefsizler'' o kadar para kazanıyor/güçleniyor.İşin en iğrenç yanıda o sözleri tekrar etmek,farkında olmadan olsa bile illuminateyi onaylamak.Herkes artık uyanmalı imana gelmeli hristiyanı,müslümanı birlik olup yıkmalı şu lanet olasıları.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 23:39