Yardım Lütfen...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi
Yardım Lütfen...
Arkadaşlar şimdi sizinde bildiğiniz gibi muzik piyasasını iluminate ele geçirmiş durumda bende iluminate olan sanatçalırı dinlememe kararı aldım.Şimdi ben aylardır skillet ve james blunt'ı dinliyorum.James blunt hayatı,şarkıları,sözleri,karakteriyle idölüm oldu diyebilirim.Skillette pek iluminate olabilir gibime gelmiyor çünkü hristiyan rock yapıyorlar,hristiyan rock yapmaları pek umrumda değil sonuçta imanıma falan etki etmiyor fakat iluminate ise durum değişir.James Blunt'un illuminate olduğuna pek inanasım gelmiyor fakat yine de olabilir sonuçta muzik dünyası size şunu sormak istiyorum.James Blunt ve Skillet İlluminate mi?

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Bu konu hakkında fazla bilgim yok ve yardımcı olamayacağım k.bakma .... konu da yanlış yerde hocam...

paradox07

paradox07

Üye
İyi bir karar almışsın ama ben de bilmiyorum :bilmm

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Türk sanat müziği dinle kafa rahat ne illuminati :D

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
Metin MF

Metin MF

Üye
ona bakarsan sago da şarkılarında Allah diyor ama zorla hizmet ettiriliyor...

Metin MF

Metin MF

Üye
Değil. Türkiye'de de çoğu sanatçı ayakta kalabiliyorsa Illuminati sayesinde.

jackalmami

jackalmami

Üye
Ne yaptın, yanına gittinde o mu söyledi? Ben az çok insan tanıyorsam sagopa öyle birşey yapmaz. Bunlar envanter genişletmek, daha fazla kesime hitap etmek için uydurulmuş şeyler. Neymiş kelimeleri ters çevirince şunu diyormuş. Onu yapabilmek için, aklın %50'sini kullanabilmek lazım. Hem çok güzel şarkı yazacak, hemde tersten sövecek. Bırak allah aşkına ya. Hangi kelimesini çevirirsen çevir, dedikleri gibi bişey yok. Sesler bile benzemiyor yazıya. Eğer bir kanıtın varsa buyur, Bizde 'aydınlanalım'.

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
sago bunu yapacak adam değil. Uydurmayin adam gibi adam o.

seyfipasa

seyfipasa

Üye
değil ikiside korkma :) öle şarkılarla olacak iş degil bunlar illuminati diye bi topluluk yok artık masonlara karıstılar sadece sarkıyla degik film dizi resim yoluylada sübliminal mesajları 25. Kare olarak beynimize işletiyorlar. Siklletin monster sarkısını ac hayata baglan :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Müziği ne için dinliyorsunuz?
Ruhunuzun gıdası mı yoksa kişi'nin ne yaptığı mı?
Şahsen ben müziği,müzik olduğu için dinliyorum kimin söylediği değil,o sözlerden ne anlam çıkarıp ta kendinde bulduğun önemlidir:)

bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi
değil ikiside korkma :) öle şarkılarla olacak iş degil bunlar illuminati diye bi topluluk yok artık masonlara karıstılar sadece sarkıyla degik film dizi resim yoluylada sübliminal mesajları 25. Kare olarak beynimize işletiyorlar. Siklletin monster sarkısını ac hayata baglan :)
Nesinden korkçam hocam :D Onlar bizden korksun biz adamı imanımızla dize getiririz ;) Sadece merak ettim sonuçta allah yok diyen şarkılar dinlemek istemem :D Zaten ikisininde olabileceğine pek inanmıyordum skillet christian rock sonuçta :D James Bluntta adamın dibi :D Monstera gelince :D Ben daha çok hero,yours to hold,the last night ve comatose'u tercih ediyorum :D

- - - Eklendi - - -

Müziği ne için dinliyorsunuz?
Ruhunuzun gıdası mı yoksa kişi'nin ne yaptığı mı?
Şahsen ben müziği,müzik olduğu için dinliyorum kimin söylediği değil,o sözlerden ne anlam çıkarıp ta kendinde bulduğun önemlidir:)
Hocam şöyle bir şeyde var o muziği ne kadar dinlersen o ''şerefsizler'' o kadar para kazanıyor/güçleniyor.İşin en iğrenç yanıda o sözleri tekrar etmek,farkında olmadan olsa bile illuminateyi onaylamak.Herkes artık uyanmalı imana gelmeli hristiyanı,müslümanı birlik olup yıkmalı şu lanet olasıları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...