[YARDIM!] İnternette Tam Ekran Video da CIZIRTI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
[YARDIM!] İnternette Tam Ekran Video da CIZIRTI
İyi forumlar..1 haftadır başıma bela olan bi sorunla karşı karşıyayım.. :vurSorunun genellemesi.. ( İnternet sitelerinde normal boyutta video izlerken herhangi bi sorun yokken tam ekran yapınca CIZIRTI oluşması :kotu:)
Youtube de tam ekranda sorun yok fakat facebook dahil tüm video sitelerinde tam ekran yaptığım zaman cızırtılar başlıyor.. Videoda donmalar başlıyor. 1 hafta öncesine kadar böyle bi sorunum yoktu. Programda kurmadım fakat cızırdıyor.. Codec değiştirdim. Flash player i güncelledim.. Silverlight ı yükledim ama nafile.. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...
Altta ufak bi video çektim. İlk video FACEBOOK tan, 2. video videobb diye bi film sitesinden. 3. video youtube den. Youtubede sorun yok. ama alttaki ilerletme çubuğu kaybolurken cızırdıyo azda olsa.[video=youtube;Zu6ULBxyfaw]http://www.youtube.com/watch?v=Zu6ULBxyfaw[/video]

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Donanimsal Bir Sorun Bu Bence ..

Ekran Kartinin Modeli Nedir .?

JRValantin3

JRValantin3

Üye
    Konu Sahibi
nvidia g force 8500 gt

driver im güncel

----------Eklendi @ 13:47:09 ---------- Yazıldı @ 13:28:43 ----------

Çözdüm teşekkürler. Çözüm yolumu başkalarına yardımı olması amacıyla yazıyorum..

Herhangi bi sitede video açın ve sağ tıklayın. Ayarlar diyin. Ekran sekmesine gelin ve donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir işaretini kaldırın. Bu kadar :)

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Donanimsal Demis Miydim :P:

Tesekkurler :)

lEmrah . .

Üye
Ekran Kartını Çıkar Sil Bidaha Tak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...