yardım internet download manager


ümran

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ,program kurulu ama indir dediğmde video boyutu çıkmıyor ,bende indirmeye başlat diyorum ama ,sağda boyut yazmadığı içn indirmiyor .nasıl çözerim bu sorunu
 

carez2

Üye
tekrar kurmayı dene dosya eksik olarak yüklemiş olabilir
 

carez2

Üye
farklı bi yerden indir sende olan setup dosyası bozuktur. forumda yeniyim reklam vermek yasak mı bilmiyorum
warezturkey ve gezginlerden indirirsen sorunun olmaz ben daha önce orlardan indirdiğimde sorun ortadan kalkmıstı
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt