Yardim edin neo v cm9 yukledim ama coktu :( :( :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Yardim edin neo v cm9 yukledim ama coktu :( :( :(
Neo v ye cm9 yukledim ve telefon acilmiyor once cm9 dosyasindaki kerneli flashlayip sonra recovery moda alip cm9 u yukledim hatasiz sonra telefonu actim hic cikmayan bi logo cikti belki acilir diye biraktim 1 saat oldu hala tik yok herseyi denedim olmadi tekrar yukliyim dedim bu seferde hata verdi romu yuklerken .. Flashtoolla stock rom atayim dedim olmuyor teli pc tanimiyor usb ye takinca yesil isigida yanmiyor napmaliyilm lutfen yardim edin tek yapilan suan tel sadece recovery modda aciliyor :(

- - - Eklendi - - -

Neo v ye cm9 yukledim ve telefon acilmiyor once cm9 dosyasindaki kerneli flashlayip sonra recovery moda alip cm9 u yukledim hatasiz sonra telefonu actim hic cikmayan bi logo cikti belki acilir diye biraktim 1 saat oldu hala tik yok herseyi denedim olmadi tekrar yukliyim dedim bu seferde hata verdi romu yuklerken .. Flashtoolla stock rom atayim dedim olmuyor teli pc tanimiyor usb ye takinca yesil isigida yanmiyor napmaliyilm lutfen yardim edin tek yapilan suan tel sadece recovery modda aciliyor :(

yokmu bi bilir kişi elim kolum baglı kaldım boyle :(

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
bu kadarmı ilgisiz bilgisiz oldu maxicep ya onceden boyle dgldı iyice kan kaybedıyo gıbıme gelıyo her neyse..

Kerim.

Kerim.

Üye
bu kadarmı ilgisiz bilgisiz oldu maxicep ya onceden boyle dgldı iyice kan kaybedıyo gıbıme gelıyo her neyse..

katiliyorum onceden hic boyle degildi.:cry:

- - - Eklendi - - -

samsung olsa yardim etmeye calisirdim ama sony leri bilmiyorum.:(

alien97

alien97

Üye
Çöktü derken cwm recovery açılıyormu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...