Yardım-CyanogenMOD dosyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barann79

Üye
    Konu Sahibi
Yardım-CyanogenMOD dosyası
xperia neo telefonumu rootladım fakat CyanogenMOD dosyasını hafıza kartına atmayı unuttum. son aşamada kaldım dosyayı hafıza kartına atmadığım için telefonum şuan açılmıyor , ne yapabilirim yarcımcı olabilirmisiniz

cukuleaks

Üye
xperia neo telefonumu rootladım fakat CyanogenMOD dosyasını hafıza kartına atmayı unuttum. son aşamada kaldım dosyayı hafıza kartına atmadığım için telefonum şuan açılmıyor , ne yapabilirim yarcımcı olabilirmisiniz

Hafıza kartını kart okuyucu gibi biseyle pcye bagla. İcine cyanogenmod dosyasini at (zip halindedir muhtemelen). Sonra ses kisma tusu+menu tusu+guc.dugmesi(telefonu acma tusu). Recovrry mod acilcak. İnstall from sdcard sec cm dosyani sec yuklensin sorun yok.

barann79

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartına gece atama imkanım olmadığı için telefonun sağ tuşu ile açma tuşuna bastıktan sonra mavi ışığı yakıp bu şekilde flashtool ile bağlandıktan sonra boot.img dosyasını pc den gösterip flashlama yaptım ama yine olmadı. Bu son işlemim bozmamıştır işallah sizin dediklerinizi yapıp düzelmesine?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Guc tusuna basip acamiyorsan orjinal surumu flashla bastan yap ama is sadece cm dosyasini yuklemeye kadar geldiyse acilmasi lazim. Bi de anlamadigim install zip from sdcard diyolar ama kac farkli sekilde denedim bi iki kez tesadufen yuklemistim son girisimde servislik oldu hala serviste telefon. Biri duzgun aciklasin normal bi ozel rom gibi yuklenmiyo bu cm romlari

barann79

Üye
    Konu Sahibi
Hocam çok teşekkür ederim kart okuyucu temin edip dediğinizi yaptım ve oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt