Yardım 5800....!

• 19 Kasım 2010
  • 799 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhaba arkadslar ben 5800 ıcn bı program arıyorum ıphonede gordum ekranına dokunuyosun ekranı dokundugun yer kırık efektı oluyo fake yanı 5800 ıcın bole bı program varmıdır

Yazan: _YALNIZLIK_
  2. valla benim herhangi bir fikrimyok ara belkibulursun

3. Böyle bir program var.5800 da arkadaşta vardı ama ismini hatırlamıyorum.

--------------- Ekleme ---------------

Link burda;Kırık ekran.sis

4. bu degıl arkadasım sagol yınede bunu bılıyorum programı acıyosun ekrana dokununca dokundugun yer catlıyo baska bıyere dokun orası catlıyo super bı program tel elıne alan pısman oluyo aldıgna ıphonede gordum adınıda alamadım

5. Demek istediğini anladım ama isim bnmde aklıma gelmedi

6. Dtn

Dtn
    Ovi`de görmüştüm diye hatırlıyorum böyle bir program,bahsettiğini doğru anladıysam.

7. ama o sadece uygulama .D

8. Screen cra ck Prank bu uygulamayı arıyorum ovide var ama ındıremıyorum yardım edebılecek arkadslar varsa sevınırm

9. ortaaam (ulvi) bak simdi bu uygulamayı (oyunu) bilgisayardan indiremezsin telefonunla wifi araciligi ile telefonundan uygulamalara gir ve uzerinde ovi yazan asil adi magaza (uygulama magzasi) olan ikona tikla ve magzaya baglan sonra arama yerine screen yazinca bu dedigin uygulamayi kullanici adin ve sifreni girerek indir ve kur. unutma kurulum sonrasi uygulama ana menude asagida games diye bir klasor icine yerlesiyo. ben oynadim bi ise yaramaz bu.

10. Buyur arkdaşım bunu arıyosun sanırım. İyi kullanımlar.

Yardım 5800....! İndir

11. eyw. saolasın

12. saol kullandım kardeşim korktu :)

13. tesekkurler emegınız ıcın ama bu uygulamayı arıyorum tam olarak Screen Prank​

14. yardım edıcek arkads yokmu

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 09:35