[yardım] 5300 Express Music Sim kilidi kırma (restriction code)


donjuans

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben amerikada kullandıgım 5300 expresmusic telefonumu getirdim t-mobile ile sözleşmeyle almıştım ama benden restriction code istiyor yani turkiyedeki hatlarla açılmıyor bu sorunu nasıl çözebilirim.... Birde formar nasıl atabilirim türkçe menü nasıl yüklüyebilirim?
 
  • Beğen
Tepkiler: zafer_1981tr

donjuans

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar T-mobile ile görüştük bana restriction code verdi #pw+ vs... ama ben daha önce yanlıs girdim diye bloke olmus dogru kodu girdiğim halde sınırlama geri alınmıyor ne yapmam gerekiyor?
 

samicix

Üye
5300 sınırlama kodunu bilen varsa veya bu hatanın nasıl düzeltilceni bilen vrsa yardımcı olabilirmi acaba
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt