yardım.. 5130 Music express

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhamet123456

merhamet123456

Üye
    Konu Sahibi
yardım.. 5130 Music express
5130 telefonu en son sürümüne güncelleştirdim..görüntü kalitesinde mükemmel bi değişim oldu.. bi iki yeni özelliklerde gelmiş. ama telefonda ekran koruyucu yapamıorum.. önceden yabaliodum ama güncelledindiktren sonra ekran koruyucu yapamıorum.. sebebi nedir. ne yapmalıyım?

SilentOne

SilentOne

Üye
kardeş versiyonun 6.91 de olmuyor versiyonunu 7.91 e yükselt olzmn oluyo

eQooo

eQooo

Üye
tek açıklaması versiyon dostum....

ramiz21

Üye
slm akadaşlar benim 5130 telefon bilgisayarda bir fotoğraf makinesi olarak çıkkıyor sadece fotoları açıyor ama ne dosya ata biliyorum nede aça biliyorum bu sorun nasıl çözülür.lütfen bilen olursa yazın.teşekürler

alper134

alper134

Üye
kardeş bende 5130 kullanıcısıyım ben telefonumun versyonunu 7.91e yükselttim bende ekran koruyucuyu kullanamıyorum görüntü kalitesi ve bazı özelliklerde bir fark göremedim farkları bana bi söylermisin?

d.caan

d.caan

Üye
arkadaslar bnde 5130 kullanıyorum daha 2 gun oldu alalı kamerada gece modu yok ve telı nasl son sürümüne yukseltcem bılmıorm yardmcı olursanz sevnrm

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
5130 telefonu en son sürümüne güncelleştirdim..görüntü kalitesinde mükemmel bi değişim oldu.. bi iki yeni özelliklerde gelmiş. ama telefonda ekran koruyucu yapamıorum.. önceden yabaliodum ama güncelledindiktren sonra ekran koruyucu yapamıorum.. sebebi nedir. ne yapmalıyım?
arkadaşlar ekran koruyucu özelliği gereksiz olduğu için kaldırmışlar. pek önemsemeyin

slm akadaşlar benim 5130 telefon bilgisayarda bir fotoğraf makinesi olarak çıkkıyor sadece fotoları açıyor ama ne dosya ata biliyorum nede aça biliyorum bu sorun nasıl çözülür.lütfen bilen olursa yazın.teşekürler
telefonunu hangi modda bağlıyorsun.? yane pc suite modu.ayarlamayı şöyle yaparsan: telefon ayrları/bağlantı/usb veri kablosu/"bağlanırken sor" seçeneği açık olsun. düzelir.

kardeş bende 5130 kullanıcısıyım ben telefonumun versyonunu 7.91e yükselttim bende ekran koruyucuyu kullanamıyorum görüntü kalitesi ve bazı özelliklerde bir fark göremedim farkları bana bi söylermisin?
açılış kapanış hıalanması, ekran yenileme hızı, kamera kalitesi, ses netliği, beyaz ekran sorunları, java destek iyileştirilmesi, vs.. ekran koruyu kullanımı kapatılmıştır.

arkadaslar bnde 5130 kullanıyorum daha 2 gun oldu alalı kamerada gece modu yok ve telı nasl son sürümüne yukseltcem bılmıorm yardmcı olursanz sevnrm
bilgisayarına"nokia pc suite" uygulamasını sitemizde mevcuttur yada kendi sitesinden güncel olan versiyonunu indirip yüklüyorsun, telefonunu bağlayıp tanıtıyorsun kendi tanıyor birşey yapmana gerek yok ilerleme yolları var zaten. daha sonra telefonunu çıkar kablodan. bu arada kutu içeriğinde usb kablosu olması lazım vardır heralde.? sonra "Nokia Software Updater" yi onuda sitesinden indirip bilgisayara yüklüyorsun. bu işlemleri yaparken pc kapatma reset isteyebilir. en son olarak. telefonu tak software update'yi aç ilerleme yollarını takip ederek uygula zor bieşey değil uzun yazmış olabilirim, ama basittir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt