Yardım 2 Telefon Arasında Kaldım... Nokia C5-03 Mü Yoksa Turkcell T20 Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxsuxx2121

Üye
    Konu Sahibi
Yardım 2 Telefon Arasında Kaldım... Nokia C5-03 Mü Yoksa Turkcell T20 Mi?
Başlıktada Belirttigim 2 Telefon Arasında Kaldım... Nokia C5-03 Mü Yoksa Turkcell T20 Mi?

Şimdiden Herkese Teşekkürler...

loaloa

Üye
Aradığın özellikleri yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz :)

anılbaran

anılbaran

Üye
c5-03

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
T10 kullananlar var çok memnun değiller. Hatta bir yerden sonra T10 berabat ötesi duruma geliyormuş. T20'yide aynı maldır dersek :D C5-03

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
nokia 603 :ehe:ehe bnce biraz daha üstüne para koyup onu alın

----------Eklendi @ 17:54:15 ---------- Yazıldı @ 17:51:46 ----------

nokia 603 e de symbian carla gelecek

baranselona

baranselona

Üye
nokia 603 :ehe:ehe bnce biraz daha üstüne para koyup onu alın

----------Eklendi @ 17:54:15 ---------- Yazıldı @ 17:51:46 ----------

arkadaşımda t10 var gayet memnun ayrıca froyo güncellemesi de gelmiş daha kaliteli oyun oynamak istiyorsanız ya 603 yada t20 yani ideos x5 alın ama tavsiyem 603

----------Eklendi @ 18:00:29 ---------- Yazıldı @ 17:54:15 ----------

bir şey daha t20 ye gingerbeard güncellemesi nokia 603 e de symbian carla gelecek

t20 ile ideos x5 aynı telefonlar degildir.. insanları yanlıs bilglendirmeyin. ideos x5 t20 den daha ustun bir cihazdır... t20 turkcell in huawei ye yaptırdıgı bir telefondur... t20 zaten cıktıgından beri gingerbread ile geldi aylar oncesinden... ideos x5 ede bu aralar gelmesi bekleniyor... t20 nin fiyatı 400 lira civarıyken ideos x5 569 liraya satılıyor...

t10 ile t20 nin arasında da buyuk farklar vardır islemcisinden tutun kamerası ekran boyutu vb.. baska bir telefondur..

konuyu acan arkadasada 2 telefonuda onermiyorum t20 androidi stabil calıstıramayan bir telefon... c5-03 ise dahili hafızası cok dusuk.. ve symbian isletim sistemli bir telefon ekranı rezistif yani basmatiktir.. eger illa 2 telefondan birini alacaksan daha kaliteli dokunmatigi olan daha iyi isletim sistemi olan buyuk ekranı olan t20 yi oneririm...

• Beğen
Tepkiler: " Tehlike "
futbol123

futbol123

Üye
iki telefonuda tavsiye etmem

oguzhandulger

Üye
C5-03 uğraşılmayacak bi telefon gerçektende. şuanda C5-03 kıllanıyorum ve kurtulmaya çalışıyorum. arkadaşların söyledigi gibi dahili hafızası çok az ve dokunmatigi çok sorunlu. T20 kullanan arkadaşlarım var havada karada T20 derim ben. en başta android yani ;) sybian başa bela ;) :)

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
özür dilerim bi anlık heyecan işte neyse bn yorumumu geri aldım mazur görün artık forumda yeniyim :) bir şey daha hemen sinirlenmeseniz varya sadece başkalarının eksiklerini bulmak için dolaşan insanlar var (size söylemiyorum ) biri yanlış bilgi verdi mi hemen parlıyorsunuz şimdi bn utancımdan mosmor oldum

Lenneth

Üye
t20

pRime.

pRime.

Üye
T20.

baranselona

baranselona

Üye
özür dilerim bi anlık heyecan işte neyse bn yorumumu geri aldım mazur görün artık forumda yeniyim :) bir şey daha hemen sinirlenmeseniz varya sadece başkalarının eksiklerini bulmak için dolaşan insanlar var (size söylemiyorum ) biri yanlış bilgi verdi mi hemen parlıyorsunuz şimdi bn utancımdan mosmor oldum

sizin utanmanız için yazılmış bir mesaj değildi(hernekadar bana söylemesenizde)... sadece yanlış bilgi verildiğinde telefonu alacak arkadaşta arada kalıyor mesela siz t20 ile ideos x5 aynı diyince alacak kişi ideos x5 in özeliklerine bakar yorumlarına bakar(zaten tasarım olarak benzer cihazlar) ve yanılgıya düşer. gibi.. bu yüzden cevap verdim...

61semih

61semih

Üye
T10 kullananlar var çok memnun değiller. Hatta bir yerden sonra T10 berabat ötesi duruma geliyormuş. T20'yide aynı maldır dersek :D C5-03
t10 berbat ama t20 ıle kıyaslama t10 c5 03 ile kıyaslanır
tartışmasız Turkcell T20

murat0288

murat0288

Üye
artık android al. symbianı brakın arkadaşlar. symbian bitti beni dinleyin pişman olmazsınız... demedi demeyin sonra

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
t20 ile ideos x5 aynı telefonlar degildir.. insanları yanlıs bilglendirmeyin. ideos x5 t20 den daha ustun bir cihazdır... t20 turkcell in huawei ye yaptırdıgı bir telefondur... t20 zaten cıktıgından beri gingerbread ile geldi aylar oncesinden... ideos x5 ede bu aralar gelmesi bekleniyor... t20 nin fiyatı 400 lira civarıyken ideos x5 569 liraya satılıyor...

t10 ile t20 nin arasında da buyuk farklar vardır islemcisinden tutun kamerası ekran boyutu vb.. baska bir telefondur..

konuyu acan arkadasada 2 telefonuda onermiyorum t20 androidi stabil calıstıramayan bir telefon... c5-03 ise dahili hafızası cok dusuk.. ve symbian isletim sistemli bir telefon ekranı rezistif yani basmatiktir.. eger illa 2 telefondan birini alacaksan daha kaliteli dokunmatigi olan daha iyi isletim sistemi olan buyuk ekranı olan t20 yi oneririm...

:oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
T10 hakkında cok fazla olumlu yorum gormedım hocam bı arastırırsan sende anlayaaksındır ne demek ıstedıgımi.. Nokia'da symbian oldugu ıcın ben sevemıyorum ama ılla ıkısınden bırını alıcam dıosan nokia al

FirstPioneer

FirstPioneer

Üye
bnde c5-o3 var 30 uygulamadan sonrası telefonu zorluyor tamam onu bunu bırakalım c5-03 te gpu yok angry birds bile oynayamıyorsun saçma sapan bi angry birds var oda zevk vermiyor ayrıca c5 te polarbit yok t10 unda android marketi var en azından ayrıca ben symbian severim ama yiğidi öldür hakkını yeme

----------Eklendi @ 09:43:00 ---------- Yazıldı @ 09:41:57 ----------

t10 da grafik kartı var

klsb44mirc

klsb44mirc

Üye
603 symbian carla gelecek :oke: ikisi arasından ikisinide önermen c5 zaten dokunmatik bile değil basmatik t20 alacağınada biraz para ekle ideos x5 al :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt