Yanlış Bilinen Hız Kısıtı Kaldırma

• 8 Ağustos 2014
  • 20810 Okunma
  • 64 Cevap

1. Arkadaşlar normal de kaç aydır kullandığım ve bildiğim bir şeyi paylaşmama kararımın değişmesi ile paylaşacağım. Hız kısıtı kaldırma dediğiniz yöntem yasaldır. Siz Sınırsız paketinize ek olarak bir internet paketi aldığınız da hız kısıtı kalkar ancak aldığınız internet bittiğin de tekrar başlar. Bunun hilesi tam tersi ile olur. Önce aylık bir internet paketi alınır sonra sınırsız paket alınır. Turkcell de en son alınan paketten harcama yaparsınız. Format gereği tüm operatörler de böyledir. Sınırsız İnterneti önce ki aldığınız net paketinin üstüne aldığınız da sürekli sınırsızdan kullanım yaparsınız ve önce ki aldığınız net paketin de düşüş yaşanmaz. Sizin sınırsız internet paketiniz bitene kadar o da bitmeyeceği için hattınız da hep bir ek internet paketi var olacak ve hız kısıtınız da düşmeyecektir. Paylaşmamın sebebi de bugün yanlışlıkla ilk defa forum da göz gezdirmemden aklım da kalmış olacak ki önce sınırsızı yapıp üstüne paket aldım paket bitince de hız kısıtına girdim ve hakikatten eziyet ve herkes yararlansın istedim.

Yazan: karansa
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Hacı konuyu kaldır kimse uyanmadan

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Öyle yapacağım da biraz bilgilensinler sonra kaldırırım. Ama tahminimce Operatör buna çözüm getirme taraftarı değil. Kaç aydır süren ve onların da sistemine yansıyan bir durum. Yine de tedbiri elden bırakmamak lazım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Olsun dostum sen yinede kaldır operatörleri uyandırma

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. :))) bu konu kalsa da silinse de hep bu yöntem var olmuştur çünkü bu yasaldır ve buna kimse bişey yapamaz.2 yıldır kullanan onlarca arkadaşım var :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Teşekkür ederim. Bu yöntem kesinlikle oluyor mu ?

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Ben kullanmaktayim ve son yapilan paketten harcama yaptigim icin sinirsiz kullaniliyor 100 mb arka plan da hic dusmuyor sadece kotanin kalkmasini sagliyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. hocam benim 2gb sınırsız var şimdi 150 mb kaldı bitmesine ne yapmalıyım şimdi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. 100 mbyi nasıl alıyoruz?

Samsung ile gönderdi
  10. bende şans yok galiba veya tüm bu yazılanlar hikaye 30 tl yükledim genç tarifede olduğum için 100 mb geldi sonra da sınırsız 1 gb paket aldım ama harcama önceliği hediye 100den gitti yani arka planda söylendiği gibi net kalmadı bu nasıl iş anlamadım

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. o kadar yıldır mobil internetle uğraşırım ilk kez böyle birşey duyuyorum. ne zaman normal limitli internet alip,ardından limitsiz aldığımda ilk kotası olanı harcar sonra o dolunca,limitsiz olan pakete gecer zaten bu böyledir

12. bende öyle biliyorum ama çokça yazilinca acaba turkcell kıyak mi yapıyor dedim kıyak değil kazıkmis anladım olanda 30 lirama oldu :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. işe yaramiyor mu?

Samsung ile gönderdi
  14. ben de olmadı vallahi başkasını bilemem

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. bu sorunun cevabını bende bekliyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Ek paketler ve hediye internetlerin haricinde hiz yukselmez,bazı açıkları var ama bu açık onlardan biri değil

Samsung ile gönderdi
  17. Calisiyormu yeni yapsam olurmu

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. kardesim ole oluyo ama bu yasal deil onu belirtiyim turkcell deki acıktan dolayı.Bu arada ben ek paketten once sınırsız alın cada oldu.

19. Nasl yapayimmm yanii

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Ben kullanıyorum. Geçen ay yaptım hala inanmama gibi bir yönde düşünceniz varsa ekran görüntüleri alırım bir daha ki sefere. Bende olur siz de olmaz o da olabilir. Sistem bazen yanılma yapmıyor. Benim hattım da aylardır devam eden bir durum. Bu başlık haricin de bir fikriniz varsa onu yapın derim. Ben önce sınırsız yapıp sonra net paketi aldığım da hızım hep düşmüştür. Bug kapanmış da olabilir paylaşmam neticesin de bi arkadaş olan 30 Lirama oldu demiş. Kardeşim başka da yapamayacaksın zaten denemişsin olmamış karşılığın da internet paketi aldın sonuçta ben parayla satmıyorum burada...

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
10/12/2018 - 04:34