Yandex?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cugurel

Üye
    Konu Sahibi
Yandex?
Arkadaşlar iyi günler;

Yandex'in reklamlarını görmüşsünüzdür. Sadece arama motoru olarak değil mail servisi olarak da baya iyiler. 10 gb'a kadar depolama imkanı sunacaklarını filan söylemişlerdi. Ben de bir hesap açtım bir kaç dosyamı orada depoladım. Mail olarak da kullanmaya başladım. Ama Belle'de posta kutusu yarattığımda açmıyor. Devamlı şifre istiyor doğru girmeme rağmen. Sizden isteğim hesabı olan arkadaşlar bir deneyebilirler mi posta kutusu açmayı. Eğer olmuyorsa farklı bir uygulama var mı mail kutusu için? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
yandex daha yeni. O yüzden belki yandexi açmayabilir.

[_ATHENA_]

[_ATHENA_]

Üye
symbian a göre uygulaması yok. Geçen mesaj attım mail ve haritalar ile ilgili symbian için çalışmalarımız sürüyor dedi ama bence yalan:)

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
ben de bi mail adresi açıp denedim ama aynı senin dediğin gibi girip yapmıyor.şifre soruyor doğru girmeme rağmen olmuyor.arkadasim da yazdığı gibi yeni olmasından kaynaklanıyor galiba.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
[_ATHENA_];4585823' Alıntı:
symbian a göre uygulaması yok. Geçen mesaj attım mail ve haritalar ile ilgili symbian için çalışmalarımız sürüyor dedi ama bence yalan:)

yalan olucağını sanmıyorum sonuçta symbian la android in rakipliğini biliyorlar ben sırf ona inat pc de yandex kullanıyorum mesela adamlar yeni girdiler piyasaya 3 e 5 e bakmaz her platforma girerler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt