Yandex Sinema


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Oscar ödülleri dün sahiplerini buldu. Birçok film farklı dallarda ödüle layık görüldü. Eğer siz de Oscar sahibi ödüllü filmlere gitme fırsatı bulamadıysanız Yandex’ten arayarak hangi sinemalarda oynadığını hızlıca bulabilirsiniz.

Örneğin, en iyi senaryo Oscar'ına layık görülen Zincirsiz’i (Django Unchained) izleyebileceğiniz salonlara Yandex.Afiş’ten ulaşabilirsiniz.

Zincirsiz –Sinema İstanbul'dan – Yandex.Afiş
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Yanıtlar Tarih
Genc007 Yandex Yandex 4
TheNightMare. Yandex Hesabı Nasıl Silinir? Yandex 0
muhsin15 Yandex money Yandex 6
Doğuş Pertez Yandex Money nedir? Yandex Money para yatırma Yandex 1
Doğuş Pertez Yandex Toloka hilesi var mı? Toloka Para Kazanma Yandex 0


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt