yandex opera mini [signed]

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
yandex opera mini [signed]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: iyavuzoz

Scuderia.

Scuderia.

Üye
Teşekkürler

selim oğuz

selim oğuz

Üye
TEŞEKKÜRLER DOSTUM... Güzel olmuş...

smh60

smh60

Üye
Teşekkürler

cemil baba

cemil baba

Üye
Tşkler eline sağlık bunu yukledikten sonra yandexten googlea nasıl çeviririz

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Tşkler eline sağlık bunu yukledikten sonra yandexten googlea nasıl çeviririz

google.com aç açtığın sayfada google in arama çubuğu var sayfanın ortasında üzerine basılı tut "arama motoru ekle" seçeneğine tıkla tamamdir. Sonra tarayıcı bölmesinden değiştirebilirsin

Software95

:tşk:

cemil baba

cemil baba

Üye

google.com aç açtığın sayfada google in arama çubuğu var sayfanın ortasında üzerine basılı tut "arama motoru ekle" seçeneğine tıkla tamamdir. Sonra tarayıcı bölmesinden değiştirebilirsin

tşk ederim ekledim fakat operayı açtığımda varsayılan olarak yandex geliyor ve kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim yandexi yada google ı nasıl varsayılan yaparım

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
tşk ederim ekledim fakat operayı açtığımda varsayılan olarak yandex geliyor ve kaldıramıyorum nasıl kaldırabilirim yandexi yada google ı nasıl varsayılan yaparım

dostum başlıkta ne yazıyor dikkat ettinmi?
diğer konularda google olan mevcut onları kullanabilirsin

cemil baba

cemil baba

Üye

dostum başlıkta ne yazıyor dikkat ettinmi?
diğer konularda google olan mevcut onları kullanabilirsin

başlıkta ne yazdığını gayet iyi okudum.bilmiyorsan bilmiyorum de bir sorunum var çözemedim yardım istedim. Böyle mi yazman gerekir.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
başlıkta ne yazdığını gayet iyi okudum.bilmiyorsan bilmiyorum de bir sorunum var çözemedim yardım istedim. Böyle mi yazman gerekir.

arkadaşım ne anladın bilmiyorum ama google için arıyorsan diğer konularda mevcut niye yandex olanı değiştirmek için çaba sarfediyorsun...
ne yazmamı bekliyordun... başlıkta opera mini yandex yazıyor yani yandex istiyorsan indirip kullanırsın yok kullanmam diyorsan google için olanı mevcut...

cemil baba

cemil baba

Üye

arkadaşım ne anladın bilmiyorum ama google için arıyorsan diğer konularda mevcut niye yandex olanı değiştirmek için çaba sarfediyorsun...
ne yazmamı bekliyordun... başlıkta opera mini yandex yazıyor yani yandex istiyorsan indirip kullanırsın yok kullanmam diyorsan google için olanı mevcut...

denedim işe yaramadı onun için sordum.ben de biliyorum google için olanı yüklemesini ama değişmedi belki bilen vardır diye sordum ne var bunda .

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
denedim işe yaramadı onun için sordum.ben de biliyorum google için olanı yüklemesini ama değişmedi belki bilen vardır diye sordum ne var bunda .

neyse bununla onun arasında fark yok zaten diğerini kullanabilirsin

habbuj

habbuj

Üye
:tşk:

Üst Alt